Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Раздел Обяви ... 
Автор Съобщение
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Раздел Обяви ...
jopeto написа:
Пак се появява Деултимата, пак се почва със бановете


Конспирациите са хубаво нещо, но в последните няколко месеца единственото което правя е да бекъпвам форума. Само за това ми трябват админски права, одавна не съм част от Оправата.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 11.11.2014 г. 11:55 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Да, бе! Всичкое е плод на пряката демокрация във форума! :shock: :shock: :shock: Няма смисъл да се води, пак тоя дебат. Статуквото си ви устройва, бъдете щастливи и се радвайте на творението си. На 60-тата годишнина, в най добрият случай ще бъде пак същото!


Вторник, 11.11.2014 г. 21:16 ч.
Профил
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: Раздел Обяви ...
K.I.P. написа:

Мнение вече не се коригира защо някои хора си изтриха всичките мнения на ценни технически теми. Ако искаш да промениш обявата , пускаш ново мнение.



Мда, това решение е просто върха.
Вместо да се разбере истинската причина защо въпросните хора си изтриха мненията, нека просто ограничим възможността да се променят мнения, игнорирайки това до какви други други проблеми ще доведе.

Към момента тази система на раздел Продава е чисто и просто неработеща.
По-нагоре от моето мнение е описано достатъчно добре защо.

А описанията под разделите всеки нормален човек би се съгласил, че са най-малкото не на място.
Въобще не внася ''доза хумор'', внася доза неуважение към потребителите и всички, които четат форума.
( ей няма да забравя как веднъж имаше тема за продажба на зайци в раздел Продава )

Абсолютно съм съгласен с предложението за тема със списък на управата към момента.


Петък, 14.11.2014 г. 20:35 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Раздел Обяви ...
ivanski, хайде сега да открием причините.

Защо Иво с 50те Трабанта пусна тема че ги продава всичките и си изтри около хиляда мнения?

Защо Зизи изтри и той някъде толкова 10 минути след телефонен разговор с мен, в който му казах, че управата го подкрепя в тогавашния спор и нямаше никакви индикации за това?

Като ти построят къща, дали е ок след няколко години някой приятел, дето ти е помагал да дойде да си вземе тухлите и да бутне къщата? В други форуми няма такива правила - вярно е. Ама примерно VW форума и 10 хиляди мнения да изтрият, вероятно няма никой да забележи, защото не са 50 коли на кръст.

Надявам се всички мрънкалници да си направят по-добър форум, даже бих съдействал ако някой има желание да се захване и не знае как. Хостинга и домейна скоро изтичат и сигурно някой от другите колеги ще поеме инициативата. Аз лично съм отвратен да подържам нещо на добра воля от години и да получавам отношение като към Пеевски....

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Понеделник, 17.11.2014 г. 11:38 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Просто неуспя да се сдържиш да пишеш последен,да се похвалиш и да определиш някой друг - нали? Нищо ново!

Обявата на *иво за продажбата на всичките му Trabant-и по спомен беше пусната на 1-ви април и беше шега.
Защо си е изтрил мненията,предполагам от солидарност към *цветан(зизи)...
Последният - МАНИПУЛАТОР,комплексар и мислещ себе си за велик(жалко е че само той си го мисли) е
навсичко отгоре и неблагодарник,поредния пример е самият *иво,защото в момента и с него не общува.

Да задам и аз няколко въпроса:

Защо индивиди,като по-горе описаните,които са осъждани от всички за постъпката си
и до ден днешен нямат ВЕЧЕН BAN по IP :?: :!:

Логично следва въпроса:

Защо ти *васко,като велик admin за какъвто се самопровъзгласяваш нямаш back-up на
форума от периода преди изтриването на мненията???

Не ти ли е минавало през главата,че "мрънкалници"-те НЕИСКАТ да правят друг форум,като по този начин
да разединяват и малкото хора каращи 2Т коли,а имат за цел ЕДИНСТВЕНО да видят този форум
с управа която има желанието да си върши работата и най-важното - ДА ГО ПРАВИ!

Жалко и нагло е да се изкарваш жертва...какво отношение искаш с подобно поведение?!

За финал един израз в твой стил:
Щом толкова ти тежи работата по форума,защо заемаш длъжност,която никой не те задължава да заемаш?

* Имента не случайно са с малки букви,това е знак на неуважение - Каквото повикало, такова се обадило. :idea:


Понеделник, 17.11.2014 г. 17:00 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Нямат бан по същата причина, поради която ти и жопето нямате - грешката ми, че слушах хората, които казваха да го махна/да не слагам такъв.

По отношение на бекъпа - форума е на възможно най-евтиния хостинг за 3-4лв на месец. На такъв тип хостинг влизаш в панела, кликваш на един бутон и чакаш 1-2 часа да се генерира и изтегли. Няма човек дето ще го прави всеки ден. Няма и автоматичен бекъп. Хората от хостинга имат или от преди седмица или никакъв. Преди мен форума гръмна и бекъп нямаше никакъв. Аз имах от преди месец, но щеше да заминат 2-3 от готините теми в раздел Гараж, прецених че са по ценни от мненията на хора, които не искат да са във форума вече.

"""Длъжността"""" я има само в главата ти - от има няма година не правя нищо и не съм никакъв във форума. А за неуважението ти грам не ми дреме, взаимно е.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Понеделник, 17.11.2014 г. 18:12 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Аз и Жоро сме едни от малцината,които са казвали каквото мислят с ясната представа за последствията(BAN).
Това че наказанията са били без основание спрямо правилата на форума,а от чиста злоба-всички са го видели.

С постoвете си показваш колко те е било и колко те е грижа за форума,също отношението към потребителите с мнение.

За пореден път се изписа доста,но адекватна реакция от "управата" по поставените въпроси-няма,а няма и да има.

Няма смисъл човек да отделя време и да се опитва да общува с "управата",която е прекалено "заета".

Като автор на темата я смятам за приключена и искам тя да се заключи,но да не се трие.


Понеделник, 17.11.2014 г. 19:05 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов