Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Раздел Обяви ... 
Автор Съобщение
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Раздел Обяви ...
За пореден път пиша по въпроса,но на господата управляващи им е през ***.

Измислиха някаква малоумна система за одобрение на теми и мнения...
(преди това те не се публикуват и са невидими за останалите участници)

...поне да се занимаваха сериозно,а те в добрия случай одобряват мнение
след седмица!Друг е въпроса,че неможеш сам да коригираш обявата си.

Засягам и друго,което е наглото им отношение спрямо останалата част от
потребителите на форума,а именно: ДА НЕ ОДОБРЯВАТ ТЕМИ УМИШЛЕНО!
Когато се пусне тема за продажба на части властимащите злоупотребяват
с правата си,КАТО ПРАВЯТ ОФЕРТИ/КУПУВАТ ОТ ПРОДАВАЧ НА ОБЯВА,
КОЯТО НЕ Е ОДОБРЕНА/ВИДИМА за останалите потребители на форума!

И не на последно място,просташкото описание под разделите:

Купува: Бойлери, печки, перални купувааам...

Продава: Който каквито боклуци има, може да ги шитне тук и ако има късмет - да вземе пари от това


Как да има после уважение към хора които не уважават нито форума,нито потребителите му!


Сряда, 22.10.2014 г. 11:35 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Аз за пореден път отговорям. Това е съвсем естествен въпрос защо , но не смятам че е редно да клеветиш.

Тази система за одобрение е защото има хора които просто се регистрират да пуснат обяви , които нямат снимка или нещо подобно. Писна ни на нас власт имащите да трием постоянно обяви , които са с правописни грешки и некоректни. Одобряването става бавно тъй като не винаги смогваме всички. Не знам дали разбра но вече един от модераторите се отказа , по простата причина че не му издържаха нервите. Преди да плюеш по управата се замисли причината за която да го е направила. Искам сега да ми кажеш една тема от която съм се облагодетелствал? Коя тема съм прикрил? Може да съм пуснал тема без снимки, защото съм се разбрал с човека , че ще пусне снимки.

Мнение вече не се коригира защо някои хора си изтриха всичките мнения на ценни технически теми. Ако искаш да промениш обявата , пускаш ново мнение.

Описанието на разделите си е такова от много години насам , аз лично смятам че не пречи на никому , а и внася доза хумор.

Смятам че тревогите са ти излишни.

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Петък, 24.10.2014 г. 21:55 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Раздел Обяви ...
И за пореден път се обаждаш не на място.Говориш много и не казваш НИЩО!
Не ми говори на ти и с тоя тон! А аз за да кажа нещо значи е ФАКТ.
Това че ти не разбираш нещо,не значи че то не е истина.

За описанията под разделите - не са забавни,жалки са!

Друг път,ако не съм те цитирал - не ми отговаряй.


Събота, 25.10.2014 г. 00:20 ч.
Профил
IFA boss

Регистриран на: Сряда, 26.12.2012 г. 16:45 ч.
Мнения: 39
Местоположение: виница
Skype: няма
Мнение Re: Раздел Обяви ...
И да добавя- форума все по-стабилно върви към 2-ри OLX.bg.
А просташките описания на разделите- явно писалият ги не знае, че тук не е бит пазар.

_________________
Изображение


Вторник, 28.10.2014 г. 19:12 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Марио , аргументирай се с този факт.

Не ви харесва? Добре , всеки има право на мнение. Дайте предложение , какво да се направи.

[smilie=2beers]

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Сряда, 29.10.2014 г. 02:33 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Имаш си мод. панел там пише всичко по дати,дни,часове и действия извършени от даден потребител.
Имам и конкретни примери,но няма да ти ги сервирам наготово,провери и се убеди сам че съм прав.

Въвеждате куп с промени във форума с които обърквате потребителите и по-важното не изпълнявате.

Какво да се направи? - сам казваш че не смогвате,тогава или намерете/добавете хора които искат
да се занимават с форума,или си организирайте задачите така че да се справяте с тях.

Одобрения са нужни само на тема/първо мнение в раздел Купува/Продава,а не на всяко следващо(Up).
Автора трябва да има възможност сам да трие или коригира последното си мнение.
Между хората,които продават части и мод/админ екипа трябва да има диалог,
а не заплахи или директно триене на теми,тук правилата от форумите с масови
автомобили за които частите са даденост не важат,осъзнайте го!
Не сте в позиция да се правите на палачи,за сметка на
потребителите на форума търсещи части чрез него.

Взимайте други примери,примерно за ограничаване на спама в Купува/Продава,
като се забрани друг освен автора да публикува мнения в темата.
(Връзката е чрез ЛС или другите публикувани форми за контакт)

Форума не е голям и е по-лесно преглеждането(съответно коригирането) на новите
мнения ръчно,отколкото да следите натрупаните в мод панела действия.

Важно е и да се знае кои са хората от управата/без лица в сянка.
Подписвайте се под менията с шаблон:

Длъжност(admin/mod),потребителско име във форума(nick) edit : ...
(последвано от препоръки за изпълнение и/или описание на извършеното/ите действие/я)

* Аз лично изисквам да изнесете на видно място (примерно в правила на форума) списък на
ВСИЧКИ които към момента са част от управата на форума с nick и срещу него длъжност.

За заглавията под разделите:
Човека,който не даваше и дума да стане за промяна на просташките описания под разделите е Ivaka.
(Убеден съм и че все още се мисли за диктатор на форума и влияе/налага своето мнение за всичко)


За всеки един от управата първата мисъл трябва да е ФОРУМА,а не АЗ.


Четвъртък, 30.10.2014 г. 11:50 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Mario s TT-to написа:
Засягам и друго,което е наглото им отношение спрямо останалата част от
потребителите на форума,а именно: ДА НЕ ОДОБРЯВАТ ТЕМИ УМИШЛЕНО!
Когато се пусне тема за продажба на части властимащите злоупотребяват
с правата си,КАТО ПРАВЯТ ОФЕРТИ/КУПУВАТ ОТ ПРОДАВАЧ НА ОБЯВА,
КОЯТО НЕ Е ОДОБРЕНА/ВИДИМА за останалите потребители на форума!


Те понеже от управата имат всеки по 10 2Т коли (всъщност от управата има един Трабант, един 353 и май това е....) с ужасен глад за части, та не допускат изобщо яките обяви до простолюдието.... Определено ти личи, че не си се занимавал много с поддръжка на форум. Да държиш сметка за БЕЗПЛАТНА УСЛУГА, за което никой от управата не получава нищо и работи на добра воля, за това какво е времето за отговор е меко казано абсурдно. Особено за услуга, която никой не те задължава да използваш.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 04.11.2014 г. 12:41 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Ти не ми обяснявай за безплатните услуги,защото и в другите форуми управата не взима пари,но ИМА РЕД И ДИСЦИПЛИНА.
Тук една шепа мишоци го раздават тарикати,другите да пасат трева! Ако някой се обади го изкарват какъв ли не,
защото е по-лесно да изсипваш помия,вместо да си признаеш грешките и да ги поправиш,ако можеш...
Пак казвам,аз за да напиша нещо значи е факт,форума го посещавам редовно и следя какво се случва,
чета си и не пиша,заради такива като вас(църкащи зад клавиатурата),но когато видя нещо нередно
немога да си затварям очите и да гледам как правите всички на маймуни!
И за да не излезне,че говоря празни приказки :arrow: Ето тая тема още с появяването(одобряването) си
вече имаше отговор от Ivaka ,че частите Х (а именно дефицитните) са продадени!
Това не е за първи път в раздела,просто накрая ми писна и реших да снимам,другите случаи са "само на приказки"
и точно поради факта,че винаги пишеш,за да плюеш и отклоняваш темата от проблемите реших да снимам.

Разберете един път завинаги,че НЕ СТЕ НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ОСТАНАЛИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ НА ФОРУМА!

Темата за мене е приключена(спирам да пиша),ти ако искаш разтягай още локуми,безсмислено и жалко е,но ако държиш продължавай да се излагаш!


Вторник, 04.11.2014 г. 13:30 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Раздел Обяви ...
За някои неща съм съгласен. Темата за гаражния Вартбург аз лично я одобрих. Изчаках 2 дни докато човека качи снимка , но реших все пак да я пусна именно заради дефицитните части. С Ивака аз лично не поддържам контакт (не че сме в някакви лоши отношения или имам против него) не знам след това какво се е случвало. От къде знаеш например че Ивака не се е обадил и някой го е изпреварил? Разбира се като администратор , той може да вижда темата. Както и да е няма да споря какво е и как е.

Това е мислено да се изнесе кой е от администрацията. Въпрос на време е. Но общо взето то се знае кои сме.

В раздел продава е добре и други потребители да пишат ако имат някакво запитване. Това не е спам. Спам е когато напишеш "Продавам Трабант/Вартбург" без телефон за връзка , снимка каквото и да било. Такива теми как очакваш да бъдат приети на сериозно.

Има нови идеи с цел улесняване, но не са реализирани, въпрос на време е.

Виж разбирам че има неща които не ти харесват тук и имаш за цел да "надъхаш" администрацията да си върши работата , но за момента се опитваме да закрепим и малката част от този форум. Не искаме да се превърне във продавалник или нещо подобно. Искаме да стане един пълноценен автомобилен форум. Всеки може да си пуска проектите да споделя. Например Paskov , Ilian с 600 комбито аз лично му се възхищавам , искам да има още такива хора и както виждаш техните теми са чисти и има ред в тях.

Тук говоря от името на всички от администрацията: Не се мислим за повече от другите. Опитваме се на добра воля да помогнем с каквото можем.

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Вторник, 04.11.2014 г. 21:27 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 24.02.2014 г. 18:31 ч.
Мнения: 306
Местоположение: Плевен
Automobile: Trabant 600 kombi
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Благодаря за добрите думи,във форума не сме много хората които пишем и според мен всеки има право на мнение,да предимство имат администраторите и то основно в раздел продажби.Основна цел на форума според мен е ,човек да получава синтезирана информация/лично аз я получавам/ и да допринесе със знания и опит на по младите колеги.Всеки трябва да направи отстъпки и да бъдат балансирани нещата,конфронтацията не е полезна на никого,най-малко за съществуването на форума.


Вторник, 04.11.2014 г. 22:42 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 09.06.2008 г. 23:10 ч.
Мнения: 198
Местоположение: Стара Загора
Skype: etaniel4o
Automobile: Wartburg 1.3
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Май оправата на форума чака да остане без потребители за да се осъзнае. Вземете се в ръце и стига с тези глупости. В никой друг форум няма такива проверки в раздел продава/купува. Хайде не ми се правете на много силни защото на съборите мълчите като риби на сухо.

_________________
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.


Сряда, 05.11.2014 г. 01:17 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Така и не разбрахте, че основното в един форум е съдържанието, а не какви правила има за продажби или правопис. Хората, които в момента движат форума може лесно да ги видите като отворите раздел Гараж. Няма нужда да ги назовавам, но мисля, че всияки знаят кои са. И определено не са хейтърите, нито модераторите или сисадмина.

Марио, твоя работа си е защо не пишеш (имам мнение, но едва ли е интересно за някой), но дори да измислиш най-добрите правила и да се оплакваш при всяка модераторска грешка, приноса ти е ~нула когато няма съдържание.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 07.11.2014 г. 13:50 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: Раздел Обяви ...
theultimate написа:
Така и не разбрахте, че основното в един форум е съдържанието, а не какви правила има за продажби или правопис. Хората, които в момента движат форума може лесно да ги видите като отворите раздел Гараж. Няма нужда да ги назовавам, но мисля, че всияки знаят кои са. И определено не са хейтърите, нито модераторите или сисадмина.

Марио, твоя работа си е защо не пишеш (имам мнение, но едва ли е интересно за някой), но дори да измислиш най-добрите правила и да се оплакваш при всяка модераторска грешка, приноса ти е ~нула когато няма съдържание.


Чудя се има ли смисъл да пиша изобщо и да захващаме старата полемика, ама вече прекалихте тотално! Пак се появява Деултимата, пак се почва със бановете, пак сега ще се включат и други авторитети и т.н. и т.н. Това с обявите е вече върхът на айсберга или кората на лай-ото, не знам как да го определя по-точно. Хубаво, че не ги пускам обявите вече тука! Форумът отдавна,отдавна е изчерпан от съдържание, а част от управата, никога не е имала такова. Мисля, че 2Тpower е вече неподходящо име. Този форум по-скоро е находище на артефакти за ГДР-фетишисти. Измислете, нещо ново, някакви нови раздели, например: "Тунинг на Робур"- тема целяща да привлече нови фенове, "Колко харчи, вашият Мултикар на дълго?"-техническа тема, "Моята колекция от портрети на Ерих Хонекер"-културна тема , "Спомени от екскурзиите на нашите в ГДР"-тема в която потребителите ще публикуват снимки ", "Защо, Западен Берлин не се намира на запад ???"-тема за мистерии и загадки, "Моето парче от Берлинската стена оригинално ли е?"- обща тема за дискусии, но в правилата на форума пише, че всички дискусии са забранени. Да не забравяме и теми за веселба -"Общ преглед на новогодишните програми с участието на балета на ГДР", "Как да караме в колона"-тема за висш пилотаж. И да не забравяме и основните правила на форума: 1. Който плаща хостинга, той поръчва музиката. 2. Деултимата, винаги е прав! 3. Всички дискусии на обикновенни потребители са забранени. 4. Модераторите се избират от негово правосвещенство Деултимата! 5. Анкетите във форума са позволени, но те нямат никакво значение. 6 Всичко, интересно в раздел "продава" е за оправата. 7. Обявите на оправата не се трият докато не се появи купувач 8. Темите на оправата са най-интересни! 9.Във форът, освен на Български, може да се пише и на Източногермански. 10. Невъзможно е Трабант да бъде по-мощен от 26 кояня.
Ако, Оруел можеше да си представи, че някой ден ще има интернет и можеше да хвърли едно око на "2tpower", щеше да напише не книгата "Фермата" , а книгата "Форумът"!!!


Последна промяна jopeto на Вторник, 11.11.2014 г. 21:07 ч., променена общо 1 път

Понеделник, 10.11.2014 г. 15:23 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 09.06.2008 г. 23:10 ч.
Мнения: 198
Местоположение: Стара Загора
Skype: etaniel4o
Automobile: Wartburg 1.3
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Много правилно казано. [smilie=respect]

_________________
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.


Понеделник, 10.11.2014 г. 23:54 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Раздел Обяви ...
Колко пъти да споменавам. В 2T POWER спокойно има място всеки да показва идеите си, ако ще и реактивен двигател да си е сложил на возилото. Аз специално съм ЗА модификациите! Ако не ми харесва нещо никога няма да плюя труда на човека. Сегашната администрация се опитва (да правилно опитва се) да направи всичко въз основа на ентусиазъм и НЯМА за цел лично облагодетелстване, поне хората с които лично се познавам. Интересно ми е аз като нямам возило за какво ми е да купувам части и т.н? Добре колеги , кажете ми какво ви притеснява да споделите проектите си? Никой няма да ви изяде. И повярвайте има още мнооого да се добавя като съдържание относно автомобилите ни!

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Вторник, 11.11.2014 г. 00:33 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов