Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Трабант 601 
Автор Съобщение
Кандидат-фен
Аватар

Automobile: Trabant 601
Мнение Трабант 601
Здравейте , по-отдавнашните членове на форума е познават. Продавам ''Калинката'' първата кола взета с първите няколко заплати в живота ми. Трабанта си го поддържах добре и ползвах няколко години като ежедневка / вкл. беше за известно време зачислен служебен автомобил към ловно стопанство и държавата му отпускаше служебно масло и бензин ,докато работих там, поради отказа ми да карам нещо друго освен Трабант.
Печелил е грамота за най-добър трабант от събора във Вонеща вода . Поддържал съм го в изправност и с него порасна дъщеря ми.
За съжаление предизвикателството да караш ежедневно трабант като нормална кола с годините ставаше все по голямо. Аз никога не съм бил колекционер или ретро маниак ,за мен трабанта имаше стойност само ако мога да го карам и да му се радвам всеки ден. В момента в който осъзнах ,че не мога го, закотвих на село, където отлежава повече от година. Палеше до последно/смятам че ще запали винаги/,не тропа вала , каран е само с хубаво масло , гресиран , кухините са консервирани , рейката е рециклирана , възможно е да има проблеми със спирачките от стоенето , те и от преди това създаваха ядове. Боята му не става , за нова е. Най- важното има регистрация , плащани са му коректно данъците. Фрайлауфът работи перфектно , с ново масло в кутията.
Към трабанта давам още един окомплектован двигател, готов за смяна ,когато се наложи , един /трети/ разглобен двигател , но с нов рециклиран вал /оригиналният по документи/ ,още една скоростна кутия ,нови полуоски , преден ресьор , нов съединител , още един вал който има луфт ,но малък. Съединител , карета , скоба за вадене на главините и много други части ,които съм събирал , където ми попаднат за да мога да го държа жив по дълго.Смятах да го карам още дълго.
Трабантът е 86 ти набор но преработен с чукчета.
Цена 500лв
Тел 0887920435 Ясен ,с.Кирилово
viewtopic.php?f=29&t=186&start=0
това е темата ми , боята за съжаление замина бързо.

Неделя, 04.02.2018 г. 23:23 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ]