Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Повече мощност - повече идеи 
Автор Съобщение
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Сигурен ли си че не съм виждал някой да го е пробвал с 3 еднокамерни?
Ами мога да ти кажа че точно с georg сме си говорили по този въпрос и каза че няма смисъл да се занимавам с еднокамерните боклуци BVF, а както знаем той е направил това което никой друг от този форум не е правил, и смятам че е неоспоримо че той е достатъчно навътре по тия въпроси.


Сряда, 07.01.2009 г. 00:19 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
несъм казал че не си виждал или нещо подобно... казах че докато не се пробра няма какво да си разпъваме локумите...

чудесно е че с георг си бъбрите за тия неща ама тои е направил с други карбове така че коментарите нека останат за след резултата които се надявам да имаме...

Пак ще се повторя... има снимки по нета за варели незнам си къде по европа с тоя тип тунинг така че мисля да се впусна в тая простотия до краи...

пуснал съм линк... чакам мнениея :!:

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Сряда, 07.01.2009 г. 00:33 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Пък и на приказки сички сме страшни... без да знаеме краиния резултат...

с направата на тая педерастия може да изникнат 1 кило проблеми... наи малкото може да ми издухва гарнитура на секи 3 километра... знаеш ли. !!?!??!

имам стар двигател които не е за боклука ама не е и кои знае какво... ще се експериментира на него без да се замисля и да ми е жал...

Бъбрих и тука с един двама агенти които могат да ми намерят маисторчета да се заемат с идеята като прикрепям към финансовия и трудов екип любимец на голяма част от форума АТОС като идеята може да се реализира по 2 и на неговия ханс...

тои поне приветства и се включва към тоя си тип екперименти беусловно.


Лека вечер 2т пушлявици... [smilie=cat]

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Сряда, 07.01.2009 г. 00:39 ч.
Профил
Powered by KKK
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 17:36 ч.
Мнения: 70
Местоположение: София - Пазарджик
Skype: IFA_Racing_Team__DDR
Automobile: Wartburg 1.3RS Turbo
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Иво въобще не се занимавай да им показваш крана за топлата вода, те сами ще си я открият като си я стоплят на слънце :lol: . Никой ама никой който сериозно се е захванал да си стяга варгата няма да си сложи 3 еднокамерни варгови карбуратора, не че няма да върви, въпроса е дали ще си заслужава труда. Едно време са се слагали 3 от ЕТZ или нещо подобно, но не и 3 варелови. Сега нали се сещате, че по-читавите и качествено направени устройства са мааааалко по-достъпни и приложими от едно време и че по-добрия вариянт от 3те от ЕТЗ е да се слажат 3 които не ги е дялкал някой гедерееец. И някой сега ще каже, да бе то чак пък колко ли ще са по-добри разните други карбуратори от тея дето са на варгите, ами сигурно има и такива които са по-добре направени, щото на тоя варговия карбуратор от както е вкаран в производството изменения не са му правени??? Кака па го направиха толкова добър :lol: . А еднокамерния е толкова стар и като технология и изпълнение, та вижте случайно с него да не накарате колата да въпри читаво във всичи режими и обороти на работа. С тово не искам да засягам никого, просто малко хората да помислят какво ще правят преди да започнат да го правят. :wink:

_________________
БЕНЗИН В КРЪВТА


Сряда, 07.01.2009 г. 00:52 ч.
Профил ICQ WWW
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Абсолютно съгласен с IFA_RACING - радвам се че в тоя форум има и трезвомислещи хора.
Пък другите нека се блъскат да откриват топлата вода :lol:


Сряда, 07.01.2009 г. 01:58 ч.
Профил
Бойлер
Аватар

Регистриран на: Вторник, 01.04.2008 г. 09:29 ч.
Мнения: 262
Местоположение: София
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Океи ще слушам и изпълнявам... като няма да са 3 варбургови както казах чакам предложения...

марки имена модели карбуратори и прочие...

_________________
"Правилата са задължителни за абсолютно всичко живо и не живо влизащо във форумите.. който не ги спазва, ще бъде незабавно екзекутиран.. и изтезаван до смърт + гавра с трупа му и трупа на неговото семейство и обичани хора. "


Сряда, 07.01.2009 г. 19:36 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Някой знае ли, дали от тук могат да се подсигурят бутала?
http://www.drouzhba.bg/BG/index.html


Петък, 09.01.2009 г. 15:03 ч.
Профил
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Мисля, че последно бяха спрели да правят Вартбургови бутала. Ама не помня от къде съм го чувал, така че информацията може и да не е достоверна. Иначе в каталога им май имаше първи, 2-ри и 3-ти ремонт бутала.

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Петък, 09.01.2009 г. 22:44 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Събота, 24.01.2009 г. 21:17 ч.
Мнения: 6
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
здр на всички.... ами инт ми е да чета всичко писано... обаче след всичко ваше казано възникват бая ?..... дават ми 3 карбуратора (Някой им казват"ВЕБЕР", някой "УЕБЕР" ) както и да е.... аз лично нямам варбург, но смятам да си закупя... намерил съм го ам се инт преди да го взема дали може тази кола да се направи да върви,дали мойе скоростите да се прехвърлят доло не на волана ! Искам да опитам с нея в рали крос... за това я взимам ! ако са възможни тези неща... опишете как става...


Събота, 24.01.2009 г. 23:36 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Скоростите може да се прехвърлят от волана на пода, за целта си взимаш кутия от модела с долни скорости(намират се).
И да - може да се направи да върви.


Неделя, 25.01.2009 г. 00:38 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
time1987 написа:
здр на всички.... ами инт ми е да чета всичко писано... обаче след всичко ваше казано възникват бая ?..... дават ми 3 карбуратора (Някой им казват"ВЕБЕР", някой "УЕБЕР" ) както и да е.... аз лично нямам варбург, но смятам да си закупя... намерил съм го ам се инт преди да го взема дали може тази кола да се направи да върви,дали мойе скоростите да се прехвърлят доло не на волана ! Искам да опитам с нея в рали крос... за това я взимам ! ако са възможни тези неща... опишете как става...


Все пак тук говорим за една Рали легенда... И човекът, който е един от най-вещите (от към знания и практика) във форума е писал мнение точно след твоето. :) Успех, мисля че ще се получи нещо добро. :wink:


Неделя, 25.01.2009 г. 01:32 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Събота, 24.01.2009 г. 21:17 ч.
Мнения: 6
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
ivaka: трияяя значи да се вземе др. скоростна кутия с тая няя шанс да стане ? и др въпрос ми е: като сложа тия 3 карбуратора как ще бъде с тях на пистата... как ще върви редом с ладите и жигули и т.н. Имали сми да взимам тази кола и да я правя за тази работа ?


Неделя, 25.01.2009 г. 22:06 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Скоростна кутия с долни скорости може да се намери, това да не те притеснява.
А за вървенето - зависи кой ти го прави и колко е правен, но да, може да върви редом с ладите и жигулите, дори и пред тях :)


Неделя, 25.01.2009 г. 23:44 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Събота, 24.01.2009 г. 21:17 ч.
Мнения: 6
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
dobre de ..... ti shte pomognesh nali :) s kvoto mojesh i kakto mojesh... vuprosa e kato si tolkoz dale4 kak sh go pravish \?


Понеделник, 26.01.2009 г. 19:12 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Повече мощност - повече идеи
Извинявай, ако въпросите, които те попитам са лични, но с каква цел мислиш да го правиш - професионално, забавление..... Имаш ли някакъв опит с тази кола? Карал ли си? Колко си се возил?
Аз мога да кажа лично мнение....тва е колата на която се научих да карам и има сантиментална стойност.
Никога няма, да забравя! Факт! Честно казано чувството от карането на 2т е невероятно! Нямам еквивалент за 4т. Това е, пък и си мисля, че при всички положения ще се получе нещо добро, пък и ще си различен от многото с Лади.
Като съвет мога да дам, да се срещнеш с някой от форума(с читава машина)....предполагам никой няма да ти откаже. Повози се, при възможност покарай и тогава си прави изводи за колата. :) :wink:


Сряда, 28.01.2009 г. 00:25 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов