Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Проект "Ниско бюджетно бъги" 
Автор Съобщение
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 25.09.2014 г. 01:14 ч.
Мнения: 4
Местоположение: Панагюрище
Мнение Проект "Ниско бюджетно бъги"
Добър ден току що се регистрирах във форума защото исках да ви покажа бъгито, което сътворихме с моите приятели :) Вартбург-ът е 1000 кубиков, бяха го подарили на един приятел, той беше решил да го прави на бъги. Скъси му рамата със 70 см. и след това ми го продаде :lol: . И така набавих тръби, седалки и за 3 дена го скалъпихме. Направихме опит за центровка, но не се получи, бъгито не вървеше и за 400 метра каране изгори половин литър бензин. Обадихме се на човек, който разбира и направи центровка. Машината сега върви доста добре, но ми се струва, че пак гори прекалено много, затова взех да се чудя дали 1.3 от вартбург става на тази рама ( в смисъл такъв дали захващането на двигателя към рамата е същото), други пък ми казват, че двигател от Голф 1 ставал на тези скорости, трети ми казват, че делко от 6 цилиндров автомобил се преправял и ставал на двутактовият двигател и тем подобни. Какво е вашето мнение :)
Така изглеждаше варца, когато го подариха на приятелят ми за неговият бал Изображение

Така изглежда сега Изображение
Изображение
Изображение

Остана да се направи резервоара и да се захване генерацията 8) Поздрави от Панагюрище


Четвъртък, 25.09.2014 г. 01:32 ч.
Профил
Кара Wartburg 20 години.

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 15:41 ч.
Мнения: 137
Местоположение: София
Мнение Re: Проект "Ниско бюджетно бъги"
Добре дошъл колега. Двигателя от 1.3 е с друго захващане и става с фланец и много преправяния. По- лесно ще е, ако намериш шаси от 1.3 и сложиш двигател със скорости от 1.3. Не знам как ще се разберете с катаджийте, защото това можеш да го караш само по поляните не и по пътищата. Колкото до разхода ти го изкара, че гори повече от 100л. на 100 км. Най лесно ще стане, като поставиш едно немско електронно запалване EBZA и забравяш за чукчета и центровки. При малко каране разхода не е толкова от значение. Прочети и тук за двигателя. Успех.
viewtopic.php?f=35&t=3580


Четвъртък, 25.09.2014 г. 11:20 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 25.09.2014 г. 01:14 ч.
Мнения: 4
Местоположение: Панагюрище
Мнение Re: Проект "Ниско бюджетно бъги"
Да знам, че идва 100/100 :lol: :lol: :lol: През weekend-а ще го изкарам по гората и ще видя как ще се представи като разход и проходимост ;д . Ще му направя и някоя друга снимка за да ви го покажа [smilie=2beers]


Четвъртък, 25.09.2014 г. 15:06 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 25.09.2014 г. 01:14 ч.
Мнения: 4
Местоположение: Панагюрище
Мнение Re: Проект "Ниско бюджетно бъги"
Даа, сипахме 500 гр. бензин и за 500 метра бяха погълнати от варца :shock: :) :D


Четвъртък, 25.09.2014 г. 17:01 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал
Аватар

Регистриран на: Неделя, 06.04.2008 г. 01:25 ч.
Мнения: 95
Местоположение: Панагюрище
Мнение Re: Проект "Ниско бюджетно бъги"
Здравей колега,
Има един майстор, който през социализма караше само Вартбург. Човекът е доста едър и в друга кола не се побираше. Живее през реката срещу училище "Марин Дринов". Говори с него, дали ще иска да ти направи центровките и да постави диагнозата защо този змей е толкоз лаком.


Четвъртък, 25.09.2014 г. 22:32 ч.
Профил ICQ
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 25.09.2014 г. 01:14 ч.
Мнения: 4
Местоположение: Панагюрище
Мнение Re: Проект "Ниско бюджетно бъги"
Сещам се за кой ми говориш. Него питах за електронно запалване, но каза че няма. Ще се допитам до него от какво може да е такъв разхода. За в бъдеще мисля да взема двигател и скорости от Ауди и да се преправя рамата за да се напасне онзи двигател или пък да се направи фланец и да се сложи двигател от Фолц на тези скорости. Ето още малко снимки ( задницата стана малко грозна, но не чак такъв проблем [smilie=roflhfm] )
Изображение
Изображение


Четвъртък, 25.09.2014 г. 23:16 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов