Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Стартер за 353 
Автор Съобщение
Начинаещ
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.05.2009 г. 09:23 ч.
Мнения: 23
Местоположение: Стара Загора
Automobile: Wartburg 353
Мнение Стартер за 353
Здрвейте,
от няколко дена се каня да снимам колата, за да ви я предтава, и не ми се искаше първата ми тема да е на такава тематика, но днес автомобила неприятно ме изненада.
Та при опти да запаля, след няколко пристъргвания на стартера (без да се завъртат шайбите, а само потрепват от време на време) колата ме остави на паркинка... статера даже спря да пристъргва. все едно го няма. (при опит няколко часа по-късно пак пристърга няколко пъти и пак спря)
След това и да въртя ключа нито напрежението пада драстично (потрепва много леко), нито бендикса трака.

Карам я от една седмица и след като се обадих на човека от който я взех се оказа, че въпросния стартер и преди си е мизерствал. Бил е 'залепвал' нещо и се е налагало да сваля акомулатора за да спре, оста му май е била изкривявана и още там някакви неща, така, че не се знае на какво положение ще е.

Преди малко го свалих, и утре мисля да го занеса на еин майстор който ми казаха.
Незнам дали ще се справя аз с него, не съм се занимавал със стартери до сега (иначе съм ел.техник, ако не е много пипкаво вътре кажете дали да се пробвам аз)

Това, което искам да Ви попитам е дали знете някой добър и бързо работещ майстор в Стара Загора (или да дадете идея какво да проверя аз),
или евентуално ако ремонта му няма да е ефективен дали някой от Вас не продава читав стартер за 353 (ще пусна тема и в другия раздел ако трябва)

мерси

btw каква ирония нали... ника не съм го избирал след като ми се прецака стартерта :x


Понеделник, 01.06.2009 г. 20:16 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов