Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавдар) 
Автор Съобщение
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавдар)
Нова Телевизия или по точно ''Здравей България'' издириха мен и Чавдар (trabantmanqk) да попитат,да се въведели на старите СОЦ. возила задни колани?Допитаха се дали на коли, които не са предвидени за задни колани, да има ли изключения.Така ни зададоха въпросът днес в 7:30 сутринта в сутрешният блог на ''Nova Tv''.
Гледайте интервюто, което ние подготвихме за колегите от телевизията .
За жалост клипа още не е качен, но за да започна темата имам качени малко снимки преди да започне сериозното снимане на живо .

Само можем да се гордеем,че избраха моят Вартбург и на Чавдар Трабанта ,очаква се клипа скоро.
Днес ни придружи и колегата ''Spark Of Insanity''.
Снимки....
http://kirilterziev.snimka.bg/advertisi ... 6074.0.big
http://kirilterziev.snimka.bg/advertisi ... 656309.big
http://kirilterziev.snimka.bg/advertisi ... 656308.big

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Понеделник, 07.03.2011 г. 23:09 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 26.04.2010 г. 16:03 ч.
Мнения: 492
Местоположение: Ловеч
Automobile: 2 трабанта
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Даа, добре се представиха момчетата. Браво!
Гледах цялото интервю, имаше включвания от студиото със Соломон Паси, питаха го кой е возил в Трабанта си и тн. Добре се получи :wink:

_________________
Изображение


Вторник, 08.03.2011 г. 01:04 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Вярно е че се представихте добре момчета, но по важно е да са го гледали и катаджиите та да не тормозят по пътищата братята каращи соц. возила. Стягайте се за събора в Априловци, мястото ми харесва.


Вторник, 08.03.2011 г. 09:01 ч.
Профил WWW
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Намерих част от интервюто на Чавдар (пуснете директно към 15-та минута на клипа).
http://play.novatv.bg/play/242480/?autostart=true

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Вторник, 08.03.2011 г. 14:22 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 25.02.2008 г. 10:51 ч.
Мнения: 251
Местоположение: Велико Търново
Skype: trabanta601s
Automobile: trabant
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Браво колеги! Гледах цялото интервю бяхте супер. За сега извадихме късмет ако не измислят някоя друга наебавка за нас не, че сме много бройки. Ние и без това сме на изчезване!

_________________
Напред с двутактовите ни зверове!
Изображение


Вторник, 08.03.2011 г. 15:34 ч.
Профил
N.Paunov
Аватар

Регистриран на: Вторник, 17.06.2008 г. 19:22 ч.
Мнения: 148
Местоположение: Димитровград
Skype: nikola.paunov
Automobile: 5xTt 600;4xWt 311
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Аз винаги съм попадал на коректни катаджии (дано и за напред е така). Като ме видят с 600-то даже му се радват, никога не са правили проблем, че сме без колани (заводски е без както знаете).Веднъж ме спряха за проверка и с 601-то (1989г. както знаете е обурдван с колани), но не ги бях сложил, човека ме пита защо съм без и аз смънках нещо, но така и не ми направи проблем.(голям късмет-оказа се че и той е карал Трабант :D )Иначе с другата кола редовно с колани, относно отзаде нека се направи всичко възмножно да има възможно най-малко постадали по пътищата :!:


Вторник, 08.03.2011 г. 16:21 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 26.04.2010 г. 16:03 ч.
Мнения: 492
Местоположение: Ловеч
Automobile: 2 трабанта
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
На старите книжни талони на колите, които нямаха фабрично колани през средата слагаха печат "без колани" и никога не са се заяждали. Не знам обаче навсякъде в страната ли са слагали такива печати.

_________________
Изображение


Вторник, 08.03.2011 г. 16:32 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Вчера хванах някакво повторение на това предаване по нова и го гледах.
Добре се справихте момчета, но имам малко критика:

1. Относно цената на монтаж на задни колани - лафа "20-30 леа едни колани от моргата..." не звучи особенно добре, особенно щом все пак става дума за национална телевизия.
2. Абе Кирчо как можа да кажеш че Вартбурга вдига 140 и то "САМО АКО ИМА ДОБЪР ДВИГАТЕЛ"?!!!! По скоро само издуханите Вартбурзи вдигат 140, как можа така да ни изложиш по национална телевизия бе? В същото време Чавдар обяснява как Трабанта едва ли не с лекота вдига 120 и едва ли не може още.
Що не казахте че Трабанта вдига 100 а?


Събота, 12.03.2011 г. 12:10 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Специално за Трабанта - около 400км (Петрич-Монтана) съм поддържал 100-110км/ч, на моменти 120. Факт е, че хората, които не влизат във форума и не са се качвали при мен, не вярват. Както няма да повярват, че Вартбург може да вдигне 140км/ч дори по надолнище с тунингован двигател.

И това е нормално - аз също не съм виждал такива коли извън форумите и автосъборите. Като покажа на колеги моето клипче, дето карам със 100 по бул. Брюксел и това на Ивака по магистралата със 160-170, следва дълъг размисъл. За първото ме питат какъв е тунинга, за второто - от каква кола е двигателя [smilie=cat]

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Събота, 12.03.2011 г. 16:17 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Не става въпрос кой ще повярва и кой не, а че все пак Киро има такава кола(вг) а пред цяла България понижава реално постижимите и параметри, докато събеседника му казва че Трабанта вдига 120 и то това е "препоръчителна скорост" тоест едва ли не ако го смачкаш може и още... Абе направо трябваше да кажете че Трабанта е по-бърз от Варгата, какво скромничите :lol: [smilie=roflhfm] [smilie=razz]


Неделя, 13.03.2011 г. 00:12 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
А какво значение има каква е максималната скорост при положение че така или иначе с Вартбург си е мъка да се пътува със скорост над 100-110км/ч, независимо че може да вдигне и повече? А с Трабант изобщо не ми се мисли какво е да пътуваш продължително време със скорост над 100км/ч. Максималната скорост е може би последното нещо, с което впечатляват нашите коли. Вярно че всеобщото мнение на хората, които не са се качвали в такива коли е че скорости над 80км/ч са непосилни за нас, но не мисля че мнението на другите трябва да играе важна роля при избора ни да караме Вартбург/Трабант. При вида на Вартбург/Трабант хората реагират с насмешка, съжаление, че дори и с леко отвращение понякога, но на кой му пука? Последния път като зареждах бензинджията ме пита "да сипвам ли или шъ му слагаш първо запръжката на т'ва?" След като малко злобно го питах за кое "т'ва" ме пита стана любезен, но после съжалих, че съм бил груб с човека. Поне знаеше, че се сипва и масло в бензина за разлика от някои тийнейджъри бачкащи по бензиностанциите, които питат бензин или дизел да сипват. Вече има хлапета, които не знаят какви марки са колите ни, а вие се притеснявате, че ще останат с грешно впечатление за максималната скорост.

Да не говорим че в случая темата е за коланите на задните седалки. Някой може ли даде линк към цялото интервю?

_________________
GameOn


Неделя, 13.03.2011 г. 03:57 ч.
Профил WWW
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Зависи, специално със синия трабант срещам предимно позитивно отношение - махат ми хората, бензинджиите разпитват, по средщите пред Невски ни се радват също.

Както Turbo каза, нашите коли има с какво да влечетлят, но това определено не е мощност и максимална скорост.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 13.03.2011 г. 12:01 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Не става въпрос за впечатляване, а за това че момчетата изкараха едва ли не че Траби с лекота достига 120 и може и още( с такива впечатления се остава от думите му) а Кирчо вика че Вартбурга вдига едвам 140 и ТО САМО АКО Е С ДОБЪР ДВИГАТЕЛ!
Е съжалявам, ама няма как да остана безразличен!
Що не казахте че на Трабанта по книжка му дават 100? Сигурен съм че ако го бяха казали, някой тук щеше да реагира като мен!


Неделя, 13.03.2011 г. 19:12 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Абе кви 140, 120 са му много на Вартбурга :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=TOYp6NemYNU

А ако не е с перфектен двигател пази боже...
http://vbox7.com/play:340bd6d1&al=1&vid=3643268#commentTop

Ако го тунинговаш малко, тогава горе долу става, може и да вдигне 150 по отвесен наклон с попътен вятър :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=hDJaERhRKf4&playnext=1&list=PL4ACE0E311FD50733

Така че първо си оправете колите да вървят като хората, след това се научете как да ги настъпвате(ако ви стиска!), пък тогава обяснявайте кое колко може да вдигне.


Неделя, 13.03.2011 г. 19:18 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: Нова Телевизия ''Здравей България'' (интервю мен и Чавда
Важното е ,че много хора са ни гледали ,за да ни спират по улицата и да ни питат ,постигнахме добър резултат мисля...... [smilie=2beers]

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Понеделник, 14.03.2011 г. 21:20 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов