Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
завръщането на блудния син 
Автор Съобщение
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Вторник, 26.02.2008 г. 20:29 ч.
Мнения: 550
Местоположение: Пазарджик
Skype: j_totkow
Automobile: много ясно - трабант
Мнение завръщането на блудния син
Здравейте съфорумници, не бях писал от много много време, но всичко си има причина - оставих трабанта на произвола на времето и минаващите хора (просто нямам време и пари за да поддържам две коли, като и двете са ми в голям разход, затова и оставих едната, но това ще ви го обяснявам живи и здрави като се видим), надявам се да дойда (е няма да е с трабанта)а с другата кочина. Евентуално някой ако иска да ми е компания няма да откажа, пари за газ няма да искам. Единствено искам да се съберем, времето да е хубаво (да не вали поне), да си прекараме както на други срещи - уникално, все пак в мен ще си остане двутактовия фен, но просто вече всичко се развива по друг сложен начин. Та - ще ВИ чакам на язовира, идвайте !!!!!! колкото повече - толкова по-добре, няма значение какво караш, има значение какъв си по душа, колеги от други форуми са добре дошли. Достатъчно всеки ден ми е мъчителен, искам да се съберем вечерта покрай огъня и къде с малко алкохол (все пак аз се ограничавам от доста време) къде с малко от всичко, да забравим поне за ден сивото ежедневие и да се заредим с положителни емоции за половин година напред.

П.П. вземете там повечко столове че всяка година са кът

_________________
http://totkow.blogspot.com/


Събота, 19.04.2014 г. 15:25 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов