Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
56 години Trabant - Организация, информация за мероприятието 
Автор Съобщение
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Пробвай да прочетеш по-подробно, по-горното ми мнение. Там си написано всичко! Елементарните правилцата описани в нея никога не са спазвани от нито един админ от тези. Относно сегашните модовете ,също си пише, че нямам нищо против тях, освен начина по който са избрани. Форумът, както сам пишеш е загноясал, точно от времете, когат се появиха неговите с "спасители", от преди четри години. Когато се чудиш защо нещата не вървят и някой ти дава готовият отговор на тепсия, зад който, повярвай ми не стоя само аз. На края искаш да го триеш, без да направиш стъпка към прилагането и спазването на правилата, които съм изброил. Админите са са изгубили уважението на потребителите много отдавна, ако не си забелязал. Виждам, че почваш да придобиваш маниера на тези, които са те избрали за мод, погледни малко над нещата и помисли!


Понеделник, 09.12.2013 г. 12:23 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Това, което си написал е твоето виждане за правила. Форумът си има правила, писани от създателите му и ти си се съгласил с тях когато си се регистрирал. Интересно като идеш в любимото ти кафе защо не се оплачеш на шефа по какъв точно начин си е избрал бармана и сервитьорката? Като идеш на лекции оплакваш ли се на ректора по какъв начин е избрал преподавателите? Предполагам не, защото никой няма да те изтърпи.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Понеделник, 09.12.2013 г. 14:48 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Кафетата без клиенти, фалират! Университетите беза студенти ги закриват! Какво, привлича клиентите и студентите!? Предполагам не е гадното обслужване на бармана и келнера или надменното и тоталитарно отношение на преподавателите. Следователно, не знам защо си мислите, че "спасявате" форума, след като останаха една шепа хора!


Понеделник, 09.12.2013 г. 15:36 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Мисълта ми беше, че не разбирам какво се оплакваш от начина, по който са избрани новите модератори/админи. Ако имаш някакво съществено оплакване от тяхната работа може да го напишеш.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Понеделник, 09.12.2013 г. 16:26 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Какво ще рече точно маниери , като предишните админи/модове? Всички тези права са ясни и всеки от нас тримата се стремим да спазваме , както и да следим дали другите ги спазват. Колега , знаеш ли защо това тук не е редно да го има? Първото най-малко нещо е във една тема за съвсем друго нещо и се води офф топик , другото е че се нарушиха достатъчно правила и имаше обиди към потребители и тотално бълване на спам и неща , които просто доубиха форума. Тези правила съм съгласен с тях , ако искаш може да ги сложим в раздела за правила на форума , нямам против.
Обясних всичко как протече върху изборите. Спомням си само че избора на нас тримата беше съгласуван с другите админи , както е по правилата , те казаха че са съгласни и окей. Вече theultimate не е админ , както и още хора се отказаха , за да бъде всичко мирно и спокойно. Добре избрали са ни , сега това е наша отговорност вече управата на форума и от нас зависи дали ще сме добри управници или не. Форума е като един болен човек. Представи си този болен ти е близък и има голяма вероятност да умре. Ако зависи от теб и има шансове да се оправи ти би ли го оставил?

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Понеделник, 09.12.2013 г. 16:34 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
jopeto написа:
...

Жорка,не се занимавай-няма смисъл.
theultimate написа:
...

Спри да се правиш на луд,че незнаеш за какво говори jopeto :!:
K.I.P. написа:
...

А ти не се бъркай в чужди разговори...Пък ти какъв си-не се обяснявай,НИКОЙ не те е питал :!:

=======================================================================

ПС:Трийте я цялата тема не само ИСТИНАТА,която според вас е спам. :idea:


Понеделник, 09.12.2013 г. 20:00 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Интересно защо не опиташ в друг форум да обясняваш на модератор къде да се бърка, къде да не се бърка и какво да трие. Може би защото ще те баннат завинаги и никой няма да се сети за теб повече.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 10.12.2013 г. 00:12 ч.
Профил
Некадърник

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:33 ч.
Мнения: 113
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
е най- после да ти светне крушката, но не мога да разбера какво още чакаш. Мен сега ме няма и няма с кого да се заяжда и си намери следващата жертва. Продължавай да го търпиш вместо да го баннеш, но по метода с Иван от СТЗ и ще се успокои форума. Има твърде интересен мироглед

Mario s TT-to написа:
jopeto написа:
...

Жорка,не се занимавай-няма смисъл.
theultimate написа:
...

Спри да се правиш на луд,че незнаеш за какво говори jopeto :!:
K.I.P. написа:
...

А ти не се бъркай в чужди разговори...Пък ти какъв си-не се обяснявай,НИКОЙ не те е питал :!:

=======================================================================

ПС:Трийте я цялата тема не само ИСТИНАТА,която според вас е спам. :idea:


той има право да определя кои какво мнение да изказва и кои с чие мнение да се съобразява и най- вече всички да се съобразяват с НЕГОВОТО мнение, макар, че с нищо не е допринесъл за форума, а да - да не забравим, че участва в правенето на една абсолютно ненужна начална страница на форума. Продължавайте да го търпите и май през февруари изтичаше хостинга- дърпайте шалтера.


Вторник, 10.12.2013 г. 09:39 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Жалка картинка:
Единия си няма работа и се опитва да ми държи сметка как се изразявам.
Това е форум и всеки има право на гледна точка/мнение.

Другия откакто си изтри мненията,всяко едно негово посещение е с цел да плюе и да се опитва да настройва хората срещу мен.
В мнението му над моето се вижда и кой налага мнение,че дори и заповеди се отправят...а в последното му изречение си личи и целта.

Извадки всеки сам да си вади,аз просто ОБОБЩАВАМ каквото виждам. :idea:

ПС: Относно предпоследния ми пост:
Зад кулисите се случват доста неща и аз съм един от хората които знаят какво точно.
Васил също е добре запознат като администратор през последните години,
но това не му пречи винаги да отмества темата и да замазва положението.
Причините и към ден днешен да не съм модератор е че НЕ вървях по свирката на управата и в частност Ivaka,
който винаги е налагал какво да се прави,а всички други от "управата" бяха просто "овци" кимащи мълчаливо.
Аз обаче не съм от хората които се съобразяват с такава диктатура,особено когато бъда убеждаван,че или ще действам,
както ми бъде наредено или ще се сбогувам с поста си в управата.Продължих да действам както е РЕДНО и не спестявах
модериране на постове на хора от управата и лични критики към тях,че пример се взима именно от начина им на държание.
Именно това беше причината за отнемане на правата ми.

Jopeto е един от малкото хора които имат мнение и не мълчат,когато видят нещо нередно.
Навсякъде това щеше да се уважава,но в този форум УПРАВАТА го прави/еше да изглежда като настройване,
като начин за завземане на власт и какви ли още не глупости изчетох - истината е обаче че той просто се опитваше
да отвори очите на всички които отминават с "един клик" случващото се във форума.

После пак ще обяснявате кой бил истински фен и кой се интересувал от форума. - Наглоста на някои хора няма край!

Познавам лично всеки един от участниците в тея сцени,знам кой какво представлява,точно затова имам право и тук да ги квалифицирам,
но не както те го правят към мен-със злоба,а с факти!

Ето защо не искам хора които не са запознати да се месят.

ПС2: Триенето на темата беше идея на един от действащите модератори-аз просто я подкрепих.
(като не се съгласих с това мненията от темата да се трият избирателно)


Вторник, 10.12.2013 г. 10:00 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Марио, прав си! Няма, смисъл! :shock: :shock: :shock:
theultimate написа:
Интересно защо не опиташ в друг форум да обясняваш на модератор къде да се бърка, къде да не се бърка и какво да трие. Може би защото ще те баннат завинаги и никой няма да се сети за теб повече.
А ти след като, обясняваш на модераторите, които си назначил, какво да правят, не е ли редно по твоята логика и ти да получиш бан ?! За годините в които закопаваш форумчето с твоето банване и гонене на хора с реални проекти, като Ivan stz, не можа да преглътнеш, че има хора, които реално са направили нещо с колите си и гледат по-надалече от двутактовите 24 конски сили. Жалко е да се гледа как един човек без покритие в областта, си придава тежест единствено и само защото има статус във форума. Модераторите ти, твърдят че вече не си админ
K.I.P. написа:
Вече theultimate не е админ
Тогава, защо даваш още напътсвия от горе ??? До кога сянката ти ще тегне над всяко едно действие тука??? Вижда се, даже кой ти влияе при взимането на решения, това е пак лицето Dr Zizi с познатият маниер.
Zizi написа:
е най- после да ти светне крушката, но не мога да разбера какво още чакаш. Мен сега ме няма и няма с кого да се заяжда и си намери следващата жертва. Продължавай да го търпиш вместо да го баннеш, но по метода с Иван от СТЗ и ще се успокои форума. Има твърде интересен мироглед
Това е поредното доказателство, кои са все още диригентите!


Вторник, 10.12.2013 г. 11:10 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Изобщо не мога да преглътна, че има хора с проекти, които почти никой не е виждал (а единия сигурно още е с една чистачка, че другата не знае как да си я смени). Иван не виждам, защо го намесваш - с него одавна се разбрахме, даже на Копринка (мисля че там беше) спечели наградата за най-добър тунинг. Има и доста други хора със сериозни проекти, които нямат проблем с форума и управата, но както и да е.

Заветния момент идва - домейна изтича на първи февруари. Ако някой от другите колеги от управата не прояви интерес, форума наистина няма да го има повече и ще ви се изпълни мечтата на Вуте да му е зле :)

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 10.12.2013 г. 11:33 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
На подмятанията ти мога само да се изсмея,защото си личи че въобще незнаеш кой какво може,какво прави и докъде е стигнал в момента.
Относно закриването на форума,единствения който ще се радва от това ще е zizi,а в това че по-скоро ще го затриете отколкото да представите възможноста с него да се заеме някой,който има желание да се занимава с подръжката и забележи РАЗВИТИЕТО на форума - не се и съмнявам.Достатъчно сте долни за да го направите.


Вторник, 10.12.2013 г. 12:35 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Няма и как да зная след като не ти се занимава да го описваш във форума. Аз и малкото което съм направил и би могло да е от полза на други хора съм го описал. За мен това е идеята на форума - не да си ги мериме.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 10.12.2013 г. 12:41 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 12.02.2008 г. 11:42 ч.
Мнения: 159
Местоположение: София
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Е как да му се занимава да пуска снимки, като ще получи бан, зариди това, че е с една чистачка или има друг мотор! Или не дай си боже да знае, нещо повече или да има различна идея от разбиранията на вождовете, ще му бъде напомнено веднага.


Вторник, 10.12.2013 г. 14:51 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 56 години Trabant - Организация, информация за мероприят
Получавал е бан като почне да обижда хората, не защото е с една чистачка и друг мотор.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 10.12.2013 г. 15:09 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов