Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ] 
Х рали с трабанти в Лозница 
Автор Съобщение
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Х рали с трабанти в Лозница
Десетото рали с трабанти в Лозница ще се проведе на 07.09.2013 година от 10.00 часа. Регламента и мястото са същите както миналата година,предварителни севии полуфинали и финал. Традиционното състезание за купата на кмета чрез елиминации също ще се проведе. За повече информация на тел.0889509858-Събев


Сряда, 28.08.2013 г. 16:41 ч.
Профил WWW
Некадърник

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:33 ч.
Мнения: 113
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
1


Последна промяна Zizi на Вторник, 10.09.2013 г. 11:10 ч., променена общо 1 път

Неделя, 08.09.2013 г. 11:05 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
Съмнявам се че някой ИСТИНСКИ ФЕН на Trabant би съжалявал че е пропуснал този псевдо събор.
В това да съсипваш и малкото останали коли от тази марка не виждам нищо фенско,тъкмо обратното...
Прикачвам снимките от единия link в подкрепа на ЛИЧНОТО ми мнение.

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение


Неделя, 08.09.2013 г. 14:30 ч.
Профил
Научи се да сменя скоростите
Аватар

Регистриран на: Петък, 26.03.2010 г. 22:36 ч.
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Skype: ilia_mih
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
По-добре да си оставя трабанта да изгние пред блока, от колкото да го потроша по този повече от глупав начин [smilie=angry]


Понеделник, 09.09.2013 г. 17:39 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло

Регистриран на: Неделя, 09.03.2008 г. 23:00 ч.
Мнения: 34
Местоположение: Разград
Skype: Nenich
Automobile: Трабант, Баркас
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
За пореден път съм отчаян от интелектуалните заложби на много форумджии ТУК!!! Марио, младежо недодялан, точно тези дъртаци, които си трошат трабантите, правени по дворове и навеси без пари (явно за тебе парите са много важно нещо в живота), точно тези дядковци са запалили и твоята искрица любов към машинките наречени Трабант! Нямаш право да обиждаш когото и да било нито на възраст (и ти ще станеш на същата), нито на интелект (показа в случая колко е твоя), нито на етническа принадлежност (много от твоите селяни и мангали със сигурност са много по-умни от тебе)!!! И разберете момчета млади, ние Възрастните, Знаещите, Можещите и Правещите много неща сами и без пари избягахме от тук (този форум) точно заради Паралиите и Умниците и Интелигентните пишещи тук неадекватни мнения и незнаещи въобще къде се намират и какво имат, могат и знаят!!! Не търсете вината в другите, погледнете първо себе си! Ние това вече сме го направили, повярвайте ни. И бъдете сигурни, че ние не губим като не влизаме тук да си ги мерим с другите, вие губите от това, че успяхте да ни изгоните от тук. А в това да счупиш Трабант няма нищо лошо, особено ако можеш да си го отремонтираш след това и дори да придобие по-добър вид, но това вие няма как да го разберете защото не го можете [smilie=2beers] . Дано не съм отекчил някого, дано да бъда разбран правилно и дано и вие да можете да стигнете на нашия ................. акъл!!!

П.П. Бях поръчал на админите да изтрият nickname Nenich, но явно няма админи които да гледат какво пишат другите освен Доктора.


Понеделник, 09.09.2013 г. 22:41 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
Напротив, има админи. Просто има правило за тази цел:

14. Искания за триене на личен акаунт или всички мнения няма да бъдат изпълнявани. Който не иска да е част от форума може просто да не влиза или да не пише.

За обидите съм напълно съгласен - затова и мнението беше изтрито своевременно. Незнам защо продължавате разделението на млади, стари, тунинг, реставрация и т.н. При стотина Трабанта в цяла БГ това е пагубно.

А парите изобщо не са определящи за тези коли.....доста от хубавите коли по съборите и форума са на съвсем обикновени хора. Както и има много хора с големи заплати и коли кочини. До желание и манталитет е.

И този форум го убиха не спора между Марио и Зизи, не админите. Уби го типично българския манталитет всеки отказал се да си трие снимките и темите да не би да се прецака с нещо.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Понеделник, 09.09.2013 г. 22:54 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
Добре е станало всичко като гледам снимките , като изключим инцидентите...

Искам да изкажа моето мнение , надявам се да не засегна никого. Марио до някъде е прав че е кофти да гледаме как се трошат колите ни по този начин. Обаче има друга гледна точка. Все пак това е състезание , всичко може да се случи. Всеки сам поема за себе си отговорност. Като не му харесва на човек нека не се състезава. А и нека поне във тези състезания , колкото и да е хъса и спортният дух , нека внимаваме един с друг. Айде все пак няма нищо непоправимо (калници се лепят , купуват , ламарини изправят и т.н.) , но човешкият живот е друго... Все пак се радвам че има такива състезания. Аз съм ЗА спорта със двутактовите. Ще се радвам ако трасето е по-подготвено и поотъпкано , за да няма предпоставка за инциденти. Дано няма такива следващата. Гледам клипове от ралита в други страни и там се случват такива неща , но някак всичко е по-предвидено за тези неща. Дано ралитата стават все по добри в Лозница , за да привличат повече хора. Наистина имало е какво да се гледа.

Относно последният пост: Вижте , колеги и приятели. Според мен не е редно и да се разделяме на млади и стари , богати и бедни. Ние сме се събрали тук с една цел - да обменяме опит , да покажем нашия автомобил , да споделим и т.н. Смятам че това е нормално за един форум. Засега този форум продължава да умира , но ние сме си виновни. Рядко влизам по причината че няма нищо интересно, освен тук там някое мероприятие , или някои е пуснал тема за колата си (вече рядко срещано). Само купува - продава.... Къде отиде техническата част...Не искам да го обръщам на тая тема. Това може да продължи до безкрай.

Айде до нови срещи и дай боже следващата година и аз да имам възможност да дойда [smilie=2beers]

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Вторник, 10.09.2013 г. 02:31 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
Повечето от техническата част замина като умря стария форум. А голяма част от остатъка замина като няколко човека (жокер - един от тях кара лимузина, друг има 50 трабанта) решиха да си изтрият всички мнения, да не би да се прецакат ако не влизат пък мненията си седят :)

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Вторник, 10.09.2013 г. 10:29 ч.
Профил
Скрита лимонка
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 10:26 ч.
Мнения: 334
Местоположение: София
Automobile: 601L88,601K89,601K90
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
nenich написа:
За пореден път съм отчаян от интелектуалните заложби на много форумджии ТУК!!! Марио, младежо недодялан, точно тези дъртаци, които си трошат трабантите, правени по дворове и навеси без пари (явно за тебе парите са много важно нещо в живота), точно тези дядковци са запалили и твоята искрица любов към машинките наречени Трабант! Нямаш право да обиждаш когото и да било нито на възраст (и ти ще станеш на същата), нито на интелект (показа в случая колко е твоя), нито на етническа принадлежност (много от твоите селяни и мангали със сигурност са много по-умни от тебе)!!! И разберете момчета млади, ние Възрастните, Знаещите, Можещите и Правещите много неща сами и без пари избягахме от тук (този форум) точно заради Паралиите и Умниците и Интелигентните пишещи тук неадекватни мнения и незнаещи въобще къде се намират и какво имат, могат и знаят!!! Не търсете вината в другите, погледнете първо себе си! Ние това вече сме го направили, повярвайте ни. И бъдете сигурни, че ние не губим като не влизаме тук да си ги мерим с другите, вие губите от това, че успяхте да ни изгоните от тук. А в това да счупиш Трабант няма нищо лошо, особено ако можеш да си го отремонтираш след това и дори да придобие по-добър вид, но това вие няма как да го разберете защото не го можете [smilie=2beers] . Дано не съм отекчил някого, дано да бъда разбран правилно и дано и вие да можете да стигнете на нашия ................. акъл
П.П. Бях поръчал на админите да изтрият nickname Nenich, но явно няма админи които да гледат какво пишат другите освен Доктора.

Много сте ми интересни разни,които влизате веднъж в годината,за да защитавате вашия доктор самозванец(на повикване сте май,да то имаше и такава професия)
И не ми излизайте с номера че такива,като мен (които не харесват селските ви изцепки и трошенето на коли от любимата марка) са ви накарали да си тръгнете,вие просто сте лакеи и ходите по з@дника на зизи да не казвам че го и лижете!
Колко съм недодялан и какъв е умствения ми интелкт не е твоя грижа,а и интересно как го прецени през монитора без да ме познаваш?
Това колко пари имам или нямам пак не е твоя работа и няма нищо общо с форума или темата Трабант,като цяло!
Много от нещата които правя не само че не сте ги правили,а не сте ги и виждали дори на снимки,да не говорим наживо,затова не се бийте в гърдите!
В това да чупиш Трабант нямало нищо лошо - е напълно сте ми ясни вече какви псевдо фенове на Трабант сте,а как ставали по-добри след катастрофа - нямам думи.

Щом този форум не ви харесва,чий го търсите тук ?! - Свободни сте да не го посещавате и пълните със заядливите си коментари!

Винаги съм казвал че "Не количеството е важно,а качеството",а от такива като теб и измисления ви доктор не виждам нищо креативно за форума.

Не се хабете да ми отговаряте,просто не заслужавате вниманието ми!


Вторник, 10.09.2013 г. 10:30 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 26.12.2011 г. 09:00 ч.
Мнения: 100
Местоположение: област Русе
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
Марката отдавна е ретро, но още не и тук. Нали се движим със закъснение. Колкото повече намаляват Трабантите, толкова по-качествени ще стават. С всички ретро коли е така. Правят се ретро-ралита, които са съвсем друг тип. Аз лично веднъж бях в Лозница и реших повече да не ходя, защото изпитвам отрицателна емоция от трошене на автомобил за който вече е доста трудно да се намират резервни части. Но всеки си е различен и прави своя избор. Аз никога не бих си потрошил Трабанта. Естествено е всеки да прави това, което иска и по убеждение, независимо дали ще се хареса на всички. Лично аз бих заложил повече на сбирки и паради с Трабанти. Колони от Трабанти в големите градове на страната. Това е много силен символ на комунистическия строй, на който обществото ще обръща все по-голямо внимание. Свидетелство за това е увеличаващият се журналистически интерес.

_________________
Карам двутактова кола и четиритактов мотор. :)


Вторник, 10.09.2013 г. 12:45 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
А си виках да доведа и моя Траби на събора и за първа година и да се пусна..... като гледам ,какво меле е ставало, пистолет да ми се допре до главата ,крак няма да ми стъпи там да не говорим гумата на колата ...Това не е събор а краш дерби, разочарован съм и не хич не съжелявам....Яд ме е за комбито изглеждаше запазено сега е първа писта към Надин сигурно (дано не)....
Готин събор е в Търново и цивилизован!

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Събота, 14.09.2013 г. 21:07 ч.
Профил
Некадърник

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:33 ч.
Мнения: 113
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
твърдо бях решил да не пиша повече в този форум, но като ви чета глупостите реших да е за последно. Как може да изказвате мнение за нищо което не сте видели със собствените си очи- там на място? Гледате Формула 1- нали? Катастрофи стават и то много по тежки от този случай и щетите са за такива пари дето не сте виждали като написана цифра? Някой да се е отказал от провеждането на Формулата? Не- нали, а продължават да наливат още и още пари и зрелището е още по- голямо. Един от най- МАЛОумните в този форум изказа мнение, че колите се правят по ниви и дворове, че не се влагат пари и още какви ли не простотии. Същия този птеродактил освен да се заяжда, не е показал нито направена кола, нито е изказал някаква техническа мисъл, нито е допринесъл с нещичко мъничко за подобряване на климата във форума. Единственото, което може да измисли неговият птичи мозък е- що за Доктор съм аз. Застани срещу мен и в честен двубой покажи умения по- добри от моите- не на компютъра, а пред Трабанта, Вартбурга, че ако ти стиска и пред Баркас или някаква друга ГДР машинка. Направи нещо по- различно от другите, покажи, че си повече от тях или поне си направи кочината и я покажи да я видят и другите. А иначе по първия въпрос- знаете ли каква е причината за инцидента- сигурен съм, че е не- едно голямо НЕ. Носач, които не издържа на натоварването и се подгъна. Сигурно не ви се вярва, но това е истината. Този случай доведе до разглеждане на проблема от много страни и твърдо решение да няма втори подобен случай. Ще има промяна на условията за участие и изисквания към самите автомобили- усилване на предполагаеми слаби точки и още много други мерки с цел безопасност. А вие с големите усти продължавайте да плюете и не ходете по подобни мероприятия- вредно е за вашия интелект. Там ходят само самозванци като мен и разни пропаднали типове от малцинствата- интелектуалците като вас седят пред компютъра и плюят- защото само това могат. Айде останете си със здраве и не излизайте от къщи, че може някой Трабант да ви сгази или някой самозванец Доктор да ви докопа и да ви оперира и да ви извади ръцете от едно скришно място дето слънцето не огрява. Нека администрацията сега да прецени, че в моя пост има повече обиди от колкото в поста на Мърлю и да го изтрие много бързо, та да не го прочетат достатъчно хора, не че съм казал нещо умно- все пак съм един самозванец, пенсионер с комунистическо мислене и какво още беше, че нали съм и малоумен та не помня. А, Кирчо- не се притеснявай за комбито- участва до края в гонките, прибра се на самоход до Разград, а колата която беше причина/ ако е правилно да се нарече така/преди около два часа я видях- вече е готова за следващото рали. Ти се погрижи твоята поредна кола да не замине доста по- рано от тези коли към Надин- нищо лично. Благодаря за търпението да изчетете тези простотии родени от болният ми мозък, които за съжаление са верни, макар, че на много хора не им харесват.


Неделя, 15.09.2013 г. 00:27 ч.
Профил
IFA boss
Аватар

Регистриран на: Събота, 14.06.2008 г. 23:29 ч.
Мнения: 258
Местоположение: Sofia
Automobile: 601 S de luxe
Мнение Re: Х рали с трабанти в Лозница
Здравейте.Време е и аз да се включа в темата като част от администрацията на форума.Смятам че всеки има право на мнение но в рамките на добрия тон.Колкото и да спорите трудно ще промените мнението на другите хора.Който иска участва в това мероприятие който не иска може само да гледа или може изобщо да не се интересува.Важното е че това мероприятие обединява хората около марката дава им възможност за личен контакт размяна на идеи тъка че смятам че има полза от него.За да се провежда вече десет години явно има интерес към него.Затова заключвам темата за да няма повече излишни спорове и лични нападки.

_________________
Trabant forefer


Неделя, 15.09.2013 г. 12:24 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов