Напиши нова тема Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
53 години от рождението на Трабант 
Автор Съобщение
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 15.02.2008 г. 22:12 ч.
Мнения: 305
Местоположение: София
Automobile: 601K S de luxe
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Радвам се, че има такъв интерес към провеждане на среща на 7-ми. Както беше обсъдено на последната софийска среща - мероприятието тази година ще е скромно: без посолства, телевизии и фанфари. Традицията на 7.11 е да се направи колона из града и след това да се седне в някое заведение за да се почерпим с торта по случая. Маршрутът на колоната можем да установим тук съвместно. Идеи за заведение също.

Ще ми се да чуя и други идеи от всички вас. Може да дойдат и колеги от други градове, които не бива да ги караме да съжаляват, че са били толкова път до София.

Понеже 7.11. се пада неделя и в случай че времето го позволява лично смятам да разходя Росинант през деня до Боровец и обратно, желаещи за съвместно каране са добре дошли.

_________________
Шофьори от стомана карат коли от картон
Klubburinn Skynsemin ræður


Сряда, 20.10.2010 г. 22:51 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
За маршарут не съм сигурен но искам да минеме по тези места , през немското посолство,през парчето берлинска стена там да се правят малко снимки, после да минеме през Плиска и да обиколиме жълтите павета. После да се настаниме примерно аз предлагам в ресторант ''Happy'', стилно и хубаво заведениe за стилни коли . Това са моите идеи ако някой има по добри да споделя, но задължително да се мине през тези места в какъв ред няма значение, очаквам отговори! [smilie=2beers] [smilie=2beers] :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Сряда, 20.10.2010 г. 23:37 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
И аз мисля че трябва да минем през парчето от берлинската стена , защото е част от историта на наща кола [smilie=2beers] .А нека Орлича уточни реда , защото ще стане каша , аз мисля като за начало пред пл. Ал. Невски , но ще го обсъдя със другите.

С маршрута съм съгласен , осбено пред немското посолство да надуеме клаксоните 8) .

Нека ни видят и чуят , няма да се скрием , нека видят че трабантите съществуват , и ще съществуват винаги!!!

И сега нещо от О шипка! , което важи напълно за наще коли:

....защото в Балкана има един спомен,
има едно име, що вечно живей
и в нашта исторья кат легенда грей,
едно име ново, голямо антично,
като Термопили славно, безгранично,
що отговор дава и смива срамът,
и на клеветата строшава зъбът....

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Сряда, 20.10.2010 г. 23:49 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 15.02.2008 г. 22:12 ч.
Мнения: 305
Местоположение: София
Automobile: 601K S de luxe
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Това с посолството не виждам как ще стане, защото първо е неделя и там няма да има никой, а и на самата улица пред сградата не е позволено въобще да се спира.
Хепи като вариант за заведение не е лоша идея, стига да има достатъчно място на паркинга за колите. Зизи предложи в неговата тема пицарията в Драгалевци, също съм за. Ако успеем да намерим заведение в централната част на града, където е удобно да спрат всички коли ще е най-добре.

Ако искаме да се популяризира мероприятието може да се направи "събитие" във фейсбук като по този начин можем да привлечем внимание и сред хора, които нямат общо с автомобилите като цяло.

Предвид това, че има засилен интерес от колеги и от други градове предлагам сбирката да се проведе в рамките на светлата част на деня за да могат всички да се приберат спокойно по домовете си.

_________________
Шофьори от стомана карат коли от картон
Klubburinn Skynsemin ræður


Четвъртък, 21.10.2010 г. 23:07 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Въпроса е къде да се съберем. На жълтите павета доста тегаво се събират повече от 5 коли, а сега ще има повече. Дали ще стане на площада пред Ал.Невски?

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 22.10.2010 г. 00:15 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Aз предлагам директно на ''Ал. Невски'' има достатъчно място за всичките коли, дано само не ни направят проблем аз мисля ,че няма все пак е неделя. Значи последно се събираме на ''Ал. Невски'' така ще е най лесно за всички . :mrgreen:

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Петък, 22.10.2010 г. 10:23 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Като гледам , доста добре ще стане , но аз съм без кола , повечето знаят защо. Сигурно се чудите , че аз пуснах темата и започнах да го организирам (другите го продължиха) и нямам кола :mrgreen: . Аз на 7ми съм на 100% там , като нов член и ще се запозная със другите любители , макар че с някой се познаваме , но не и лично.

Ами нека времето е на наша страна и да е слънчево и да не е мъгливо 8)
Сега аз ако успея да завърша за 7ми 3д моделът, може да направя малко представяне на него (ще си нося лаптопа), но да не бързам , не е сигурно , дан съм готов за 7ми [smilie=2beers]

До 7ми [smilie=2beers] Трабант forever!!! [smilie=2beers]

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Събота, 23.10.2010 г. 21:23 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
doctorZizi написа:
най - прясната информация от днес- сборен пункт площад Александър Невски 11 ч на 07.11.10г.
Тръгване в 12,00ч към Берлинската стена , 12, 30ч поднасяне на венец пред Стената, снимки и потегляне по бул Васил Левски към Университета. По Цариградско шосе до Плиска и по ул Жулио Кюри до Интерпред. В дясно до Руското посолство и вляво заобикаляме да излезем до Немското посолство. Минаваме бавно с леки подсвирвания на клаксоните в стил- НИЕ / Трабантите/ сме още тук- на светофара вдясно към Студентски град /заобикаляме по Г.М. Димитров/ на заведение за оглед на машинките и дъра - бъра. Всички , които ще идват извън София, моля да предупредят за своето намерение, за да ги изчакаме ако закъснеят. След заведението, всеки сам си прави разчета кога да си тръгне с оглед пътя, който го очаква. Мнозина от хората са били вече на Александър Невски и знаят къде се намира, но ако има проблеми да пишат за нови упътвания. Поканени са да присъстват всички на , които не им е чужда миризмата на изгоряло 2Т масло- желателно е да са с коли, които могат да допринесат за усилване на аромата на колоната. [smilie=2beers]



Зизи много благодаря за точната инфромация, вече се знае прогнозата за 7-ми, еми да се събираме. Последно ще има ли месечна среща преди 7-ми, аз ще отида с мойта кола пък ако някой иска да дойде да не пести бензин. :mrgreen:

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Събота, 23.10.2010 г. 21:57 ч.
Профил
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Приложете някаква карта на маршрута. Все пак ние от другите градове, дето смятаме да дойдем не знаем града като вас.

Поздрави.


Неделя, 24.10.2010 г. 17:49 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Нещо от сорта на : http://www.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=pl.+Aleksandar+Nevski,+Sofiya,+Bulgaria&daddr=42.6747407,23.3563794+to:Sofia,+Iztok,+ul.Fr.Jolio-Kyuri+25,+%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F+(%D0%9F%D0%9E%D0%A1%D0%9E%D0%9B%D0%A1%D0%A2%D0%92%D0%9E+%D0%9D%D0%90+%D0%93%D0%95%D0%A0%D0%9C%D0%90%D0%9D%D0%98%D0%AF)+to:%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4&hl=en&geocode=FVR8iwIdLgRkASmV3-oicYWqQDHHBN_3u_HwdQ%3BFTQqiwId22NkASk5ypQbxoWqQDFBnZIxEqAAEw%3BFSQYiwIdgUdkASE-kCnx3fn45g%3BFVHKigIdHD1kASn9pRV9IoSqQDHhC44TKVScIA&mra=ls&via=1&sll=42.669468,23.355131&sspn=0.024076,0.055747&ie=UTF8&ll=42.671961,23.359509&spn=0.096301,0.222988&z=13

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 24.10.2010 г. 18:49 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Къде е берлинската стена :roll:

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 24.10.2010 г. 22:21 ч.
Профил
Wing Tsun Fighter
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 19.01.2009 г. 17:15 ч.
Мнения: 225
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Ако на отиване към събора някой има път през или покрай Г.М. Димитров нека удари една камбана, че аз съм там.

_________________
Нормалните хора вярват, че ако нещо не работи, значи не е направено добре. Инженерите вярват, че ако нещо не работи, просто още не е довършено.


Неделя, 24.10.2010 г. 22:49 ч.
Профил
Engine like steel drum
Аватар

Регистриран на: Събота, 03.04.2010 г. 23:54 ч.
Мнения: 494
Местоположение: София
Skype: mitsobishi_terziev
Automobile: Trabant,Chevy K30
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Айде бе, знаеш програмата ,час и дата. :D Направо идвай чакаме възможно най-много Трабита да дойдат! [smilie=2beers]

_________________
Изображение

Луд съм мамо,ям паркет!!!!


Понеделник, 25.10.2010 г. 00:19 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
Нека сметнем грубо към колко коли сме. Дотук смятам че ще са към 20 ми се струва , и мисля че това е минимално за да има нещо , но мисля че към 30 ако се съберем ще е добре [smilie=2beers]. Да попитам някой някакви медий уведомявал ли е или има ли идеа за да се уведомяват за шествието , или ще бъде срокмно без медий (под медий се включват и вестници , не само телевизия и радио)?
Нека популяризираме тази тема където можем , дали ще лепнем банерчето където искаме или ще има линк или нещо друго , но важното е да я пополязираме и да привлечем още коли [smilie=2beers] [smilie=ok]

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Понеделник, 25.10.2010 г. 16:01 ч.
Профил
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: 53 години от рождението на Трабант , какво ще предстои?
K.I.P.

Можеш ли да изброиш кои по-точно са тези 20 коли.

Без мен, защото има още 2 седмици и не се знае какво може да стане дотогава.


Някой има ли инфо какво ще бъде времето тогава ?


Понеделник, 25.10.2010 г. 19:18 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов