Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Рали Антоново 2011 
Автор Съобщение
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Рали Антоново 2011
Рали в Антоново ще има. Ще се проведе на 19.06. Тече организацията, стягайте бегачките. Подробности по програмата по късно. Ако се съберат поне пет дами ще бъдат осигурени награди и за тях. в ралито ще се участва само

след предварителни заявки ,тук в форума или на тел. 0889509858 Събев.

До 19-ти


Вторник, 31.05.2011 г. 14:59 ч.
Профил WWW
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Програмата е приблизително следната:
Cборен пункт в 09.00 часа в центъра на Антоново, на същото място както миналите години. Шествие по улиците на градчето. Около 10.30- начало на състезанието на същото трасе при същия регламент. Около обяд - закриване и награждаване на победителите.След това обяд и леко и безаварийно пътуване към домостоянките. Организаторите си запазват правото за леки корекции по програмата. Остава условието за предварителни заявки на желаещите участници.
До скоро!


Петък, 03.06.2011 г. 09:05 ч.
Профил WWW
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 25.02.2008 г. 10:51 ч.
Мнения: 251
Местоположение: Велико Търново
Skype: trabanta601s
Automobile: trabant
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Пишете ме и мен в списъка :D [smilie=2beers]

_________________
Напред с двутактовите ни зверове!
Изображение


Петък, 03.06.2011 г. 23:27 ч.
Профил
Ентусиаст

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:47 ч.
Мнения: 741
Местоположение: Русе
Мнение Re: Рали Антоново 2011
На каква настилка ще е това рали?


Събота, 04.06.2011 г. 12:47 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Ралито се провежда на поляна, подгответе си грайферни гуми. Броя на участниците е ограничен, така ,че побързайте с подаването на заявките. Иво Младен и Вълчо вече са записани. Като включим редовните участници от Търговище, Разград , Лозница и Варна, местата са вече почти запълнени.


Събота, 04.06.2011 г. 18:18 ч.
Профил WWW
Научи се да сменя скоростите
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 09:08 ч.
Мнения: 59
Местоположение: Търговище
Мнение Re: Рали Антоново 2011
И аз ще дойда. :)


Неделя, 05.06.2011 г. 19:47 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Напомням за ралито в Антоново, все още желаещи да участват могат да се обадят. Участниците трябва да бъдат в 9.00 часа на същото място-източният подход към градчето. В ралито ще участвуват шест дами, шоуто е гарантирано.
До неделя!


Сряда, 15.06.2011 г. 07:03 ч.
Профил WWW
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Ралито беше жестоко. Конкуренцията тази година беше невероятна. Всички трабанти които участваха бяха омагьосани от към моторите и вървяха страхотно. Явно момчетата четат книжки и не ги мързи да правят и експерементират, което дава резултат. За карането на дамите нямам думи,караха като в стил на истинси шампионки, браво момичета-Диана и Кристина от Търговище, Алина от Варнаи Роси и Ренета от Разград. И като на истинско рали хвъркнаха няколко стопа охлузиха се няколко калника, което е в реда на нещата. Хвала на Наско ,Диан, Момчил ,Маринчо, Красимир, Владо, Вълчо и всички участници този път бяха нахъсани на 100%. Евала момичета и момчета, пожелавам ви успехи във всяко начинание, до нови срещи. Очаквам Чавдар да качи снимките всеки момент, за да добиете реална представа за случилото се в Антоново.


Вторник, 21.06.2011 г. 15:34 ч.
Профил WWW
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 25.02.2008 г. 10:51 ч.
Мнения: 251
Местоположение: Велико Търново
Skype: trabanta601s
Automobile: trabant
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Нека и аз се включа по - повод ралито в Антоново. Много ме обиди факта, че тези които не се пуснат значи, че не съществуват и са били напразно път никакво уважение не се прояви от към останалите които имаха желане да уважат мироприятието с присъствието си и с колите си защото там бе истинска касапница за Трабантите счупени стопове, плафони одрани коли и притропали мотори интересна гледка за публиката обаче представете си аз и както моят човек Ивайло, Чавдар с брат си си пазим и ценим колите си и разчитаме ежедневно на тях да ги трошим там???? Просто не очаквахме да се получи такава предялка!!! А отделно представете си 99% от колите които се пускаха бяха с тунинговани мотори къде ще се сравняваме с нашите стандартни трабантски мотори 26 коня които няма гаранция, че са живи всичките :wink: Просто според мен бе безмислено да си тормозим колите да не можем да се приберем на ход а да не говорим за Чавдар колко път го чакаше за София евала, че и те се наканиха и дойдоха но все пак не биваше така да става нали все пак Трабантаджиите сме единни а и не останахме много, че да правят ограничение на присъстващите мамка му! Затова лично според мен кръгът там ще се свива ако продължават на този принцип и ще си останат местните там бегачки. Значи спокойно можеше да се натоварим двете семейства на Пежото което е на газ и да сме просто публика а Трабантчетата ни да отлежават пред нас и без това никой не им обърна внимание като бяхме с тях. Това е в общи линии но както и да е да сме живи и здрави [smilie=2beers]

_________________
Напред с двутактовите ни зверове!
Изображение


Четвъртък, 23.06.2011 г. 22:03 ч.
Профил
Блокира си коляновия вал

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:34 ч.
Мнения: 94
Местоположение: гр.Лозница
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Съжелявам господа от ВТ. Явно не сте прочели или не сте разбрали темата на събитието, която е РАЛИ В АНТОНОНО, а не РАЗХОДКА ДО АНТОНОВО. Срамота е за две кюфтета да се оплюва цяло мероприятие.Разбрах вашето мнение, което коренно се различава от мнението на участниците- мъже и жени и на организаторите, които финансират ралито в лицето на кмета на общината. Всички те са изключително доволни, което мисля, че е по-важно. В крайна сметка има една такава поговорка-"който плаща, той поръчва музиката". Ралито в Антоново се провежда за трета поредна година на едно трасе, по един и същи начин,с постоянни съдии и условия,на когото не му харесва просто да не идва,никъде не е писано ,че ралито е задължително. Извинявам се, че съм малко остър, но ще ви помоля да раграничавате думите рали, събор и автопоход.


Петък, 24.06.2011 г. 12:11 ч.
Профил WWW
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 26.04.2010 г. 16:03 ч.
Мнения: 492
Местоположение: Ловеч
Automobile: 2 трабанта
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Цитат:
Разбрах вашето мнение, което коренно се различава от мнението на участниците- мъже и жени и на организаторите, които финансират ралито в лицето на кмета на общината. Всички те са изключително доволни, което мисля, че е по-важно.

Ами освен Вашето мнение за това как е протекло и как всички били доволни и щастливи други не видях. Затова, ако може някой линк да се просветя какво сте направили. Защото нищо не намерих в нета. И какво като Кмета там плаща и разгащва? Нали с вашето "рали" е запълнил програмата на Традиционния Антоновски панаир.

_________________
Изображение


Последна промяна hrisvasilis на Петък, 24.06.2011 г. 21:32 ч., променена общо 1 път

Петък, 24.06.2011 г. 15:55 ч.
Профил
IFA boss
Аватар

Регистриран на: Събота, 14.06.2008 г. 23:29 ч.
Мнения: 258
Местоположение: Sofia
Automobile: 601 S de luxe
Мнение Re: Рали Антоново 2011
Ето снимки.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... mId=137994

_________________
Trabant forefer


Неделя, 26.06.2011 г. 20:32 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов