Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Оплаквания от майстори 
Автор Съобщение
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 00:01 ч.
Мнения: 283
Местоположение: Пловдив
Skype: kchuchkov
Automobile: Trabant 601s
Мнение Оплаквания от майстори
Много внимавай кoгaто купуваш двигател!!!Миналата седмица си купих двигател от един автомонтьор от София ,представя се за Добри.Поддържа Трабанта на geripo,даваше ми големи обещания,че ако закъсам по магистарлата ще дойде да ми помогне,тъй като купих двигателя да дойда на парада в събота.Казваше ,че двигателя е на 28000км и ми го продаде за 160лв.без турбина,алтернатор ,стартер,скапан карбуратор без корпуса на въсдушният филтър .В събота пристигайки на жълтите павета двигателя блокира,след като съм измнал не повече от 200км.Когато му позвъних,каза че ще дойде след час и половина.Повече не си вдига телефона.Пазете се от този ...незнам как да го нарека(щях да напиша човек ,но не е подходящо)!!!


Четвъртък, 12.11.2009 г. 09:43 ч.
Профил
Бруталиста

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:23 ч.
Мнения: 39
Мнение Re: Купувам двигател за Вартбург 353
Цитат:
Много внимавай кoгaто купуваш двигател!!!Миналата седмица си купих двигател от един автомонтьор от София ,представя се за Добри.Поддържа Трабанта на geripo,даваше ми големи обещания,че ако закъсам по магистарлата ще дойде да ми помогне,тъй като купих двигателя да дойда на парада в събота.Казваше ,че двигателя е на 28000км и ми го продаде за 160лв.без турбина,алтернатор ,стартер,скапан карбуратор без корпуса на въсдушният филтър .В събота пристигайки на жълтите павета двигателя блокира,след като съм измнал не повече от 200км.Когато му позвъних,каза че ще дойде след час и половина.Повече не си вдига телефона.Пазете се от този ...незнам как да го нарека(щях да напиша човек ,но не е подходящо)!!!




абе вуичо я кажи

1 во с колко масло го караш
2ро с какво количество масло
3 то ти кво се оплакваш като си дал 160 лв а не си дал една стинка за дето ти го е мотирал и тн ???
4 според теб колко гаранция трябва да ти се даде за стар 2 т двг 200 км са доста......
5 то видя ли двигателя да работи пред добри варвеше ли ако е варвел до там се изчерпва зделката
6 то ти кво мислиш че си си счупил двигателя че тои е длъжен да си губи времето да помага
7 мо аз ако сам на негово място до са да съм ти теглил :arrow: :arrow: :arrow: :!: :!: :!: :wink:
и изобщо да не се занимавам с теб което показва добри колко е коректе.

ае лека вечер няма смисъл да си правиш труд да ми отговаряш [smilie=byeeeee] [smilie=byeeeee] [smilie=byeeeee] [smilie=byeeeee]


Сряда, 02.12.2009 г. 23:38 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Купувам двигател за Вартбург 353
kiro написа:
даваше ми големи обещания,че ако закъсам по магистарлата ще дойде да ми помогне
Когато му позвъних,каза че ще дойде след час и половина.Повече не си вдига телефона.


Колегата се оплаква предимно за това. Не искам да взимам страна, но ако наистина е имало такива обещания е редно да се спазват.

ПС: Места ви дискусията, мястото и не е в раздел Купува/Продава. Ето ви една темичка, където са се оплаквате от майсторите.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 03.12.2009 г. 09:34 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 00:01 ч.
Мнения: 283
Местоположение: Пловдив
Skype: kchuchkov
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: Купувам двигател за Вартбург 353
street_force написа:
Цитат:
Много внимавай кoгaто купуваш двигател!!!Миналата седмица си купих двигател от един автомонтьор от София ,представя се за Добри.Поддържа Трабанта на geripo,даваше ми големи обещания,че ако закъсам по магистарлата ще дойде да ми помогне,тъй като купих двигателя да дойда на парада в събота.Казваше ,че двигателя е на 28000км и ми го продаде за 160лв.без турбина,алтернатор ,стартер,скапан карбуратор без корпуса на въсдушният филтър .В събота пристигайки на жълтите павета двигателя блокира,след като съм измнал не повече от 200км.Когато му позвъних,каза че ще дойде след час и половина.Повече не си вдига телефона.Пазете се от този ...незнам как да го нарека(щях да напиша човек ,но не е подходящо)!!!




абе вуичо я кажи

1 во с колко масло го караш
2ро с какво количество масло
3 то ти кво се оплакваш като си дал 160 лв а не си дал една стинка за дето ти го е мотирал и тн ???
4 според теб колко гаранция трябва да ти се даде за стар 2 т двг 200 км са доста......
5 то видя ли двигателя да работи пред добри варвеше ли ако е варвел до там се изчерпва зделката
6 то ти кво мислиш че си си счупил двигателя че тои е длъжен да си губи времето да помага
7 мо аз ако сам на негово място до са да съм ти теглил :arrow: :arrow: :arrow: :!: :!: :!: :wink:
и изобщо да не се занимавам с теб което показва добри колко е коректе.

ае лека вечер няма смисъл да си правиш труд да ми отговаряш [smilie=byeeeee] [smilie=byeeeee] [smilie=byeeeee] [smilie=byeeeee]

Ти или си същият добри или негов приятел!
КарамТрабант 25 години идо този момент не съм блокирал двигател.Ако не знаех какво масло и по колко да слагам.
Според теб 160лева за двигател са малко така ли?
А ако беше на мое място колко щеше да му теглиш?!
Доктора най -добре знае в какво състояние е бил двигателя,тъй като той го ремонтира.
Ако му се занимава нека да каже!
Аз купих от добри двигателя за да отида на парада на 7 ноември и имах изричната уговорка с продавача да ми даде гаранция за двигателя и знаеше за какво го купувам.изрично ми беше обещал ,че ако закъсам по магистралата щр дойде да ме дърпа.Двигателя блокира на жълтите павета пред бившият мавзолей.Доктора е свидетел на това ,тъй като стане пред него.и когато се обадих на продавач а ,каза че ще дойде след 1,5 часа.Това беше поредната му лъжа!


Сряда, 24.02.2010 г. 17:19 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко

Регистриран на: Петък, 14.03.2008 г. 16:38 ч.
Мнения: 219
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Оплаквания от майстори
При всички положения продавачът е некоректен. Двигателят е купен като работещ, в противен случай изрично се съобщава "за части" или "състояние - неизвестно". Цената е тази, която успееш да постигнеш. Има двигатели и за по сто лева, които карат поне 30-40 хил. км., преди да почнат проблемите. Оправданието "ти какво искаш за 160 лева" е направо нелепо. Очевидно иска работещ двигател, иначе не би ги дал. Колкото до маслото - с каквото и масло да е карал, не може да блокира двигателя за двеста километра. Трябва да е карал съвсем без масло, което очевидно не е така. Стар трабантаджия главата си може да забрави, но маслото - никога. Ако някой се е осрал като продавач, трябва да има доблестта да каже: "Сори пич - ето ти парите и ти благодаря, че не ме товариш с разходите, които си претърпял и тепърва ще претърпиш поради това, че колата те е оставила насред пътя в чужд град". Колкото до "защитника" на "майстора", мога да му пожелая да изпадне в същата ситуация, да го видим тогава! И най-вече - да видя как ще защити тезата си пред двама-трима произволни съфорумци, които са си патили от пишман продавачи и майстори.


Сряда, 25.08.2010 г. 11:20 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов