Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Някой знае ли нещо по въпроса 
Автор Съобщение
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Сряда, 18.06.2008 г. 22:26 ч.
Мнения: 100
Местоположение: София
Мнение Някой знае ли нещо по въпроса
Колеги, вижте на какъв линк се натъкнах днеска и знаете ли нещо за този сервиз?

http://korekt-s.hit.bg/trabant.htm

(между другото днеска някъв келеш пред НБУ ми счупил предния капак в опити или акумулатора да ми задигне или нещо да кърти емблемата [smilie=blowup] [smilie=blowup] [smilie=angry] )

[smilie=angry] дЗ Герипо, не си права да ми гепиш човечето, а за сервиза чух, че не бил вече там, най- лесното е утре да врътна една шайба за проверка


Сряда, 18.03.2009 г. 23:21 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Сряда, 18.06.2008 г. 22:26 ч.
Мнения: 100
Местоположение: София
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
ЕЕЕ човечето никъде не пише че е твое. ;) А аз питах даже дали въобще съществува такъв сервиз, ти ми викаш че е преместен... Но хубаво е че има де...ако някой каже и някви отзиви и за някакво настоящо състояние на нещата ще е хубаво :)


Сряда, 18.03.2009 г. 23:43 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Такъв сервиз там отдавна няма.Всъщност го нямаше още по времето,когато се регистрирах в стария форум 2006-та година.Сайтът си изглеждаше по същия начин още тогава,с тези цени.Към днешна дата дори в кварталните работилници смяна на два прага на каквато и да е кола струва повече от средно запазен трабант.

За капака-свиквай.Емблема на Трабант едва ли е потребна на някого.Заради батерията е.Просто другия път ще ти изтърбушат капака и ще я вземат.Навремето на един познат така опитаха да му вземат акумулатора пред 52-ри блок.На първата вечер не успяха,на втората не само бяха взели акумулатора,ми бяха насекли капака с нещо...вероятно брадва.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Сряда, 18.03.2009 г. 23:56 ч.
Профил ICQ
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Този сервиз го гледахме със Сисо още миналата година, но очевидно сайта е стар. Ако сменяха прагове по 20лв щях да съм първия клиент :) Относно капака - никой идиот няма да открадне акумулатор пред университет. Искали са да ти откъртят емблемата. Мерцедесите страдат от същото, на никой не му трябва емблема, но мизерията е голяма. Ако е било за акумулатора всеки който има нещо в главата и се интересува да краде знае колко лесно се отваря капака на трабант с отверка или просто като залегнеш и дръпнеш жилото с ръка.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 19.03.2009 г. 17:03 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Сряда, 18.06.2008 г. 22:26 ч.
Мнения: 100
Местоположение: София
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Благодаря ви за точните сведения относно сервиза..А относно капака ще опитам с поксипол да го залепя тъй като не е много видимо счупеното, защото хич ама хич не ми се занимава да сменям капака (добре че поне имам донор) и да търся същата боя и някой да ми го и боядиса...Та, стискайте палци да стане [smilie=boff]


Четвъртък, 19.03.2009 г. 20:49 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Поксипол е слаба работа. Пробвай нещо като Loctite Super Glue. С него съм лепил магнита на говорител така че после увиснах на него и не се разлепи. Иначе ако не стане капака може всеки да ти го смени за 5 минути, ама си е играчка да го боядисаш.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Четвъртък, 19.03.2009 г. 20:52 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Сряда, 18.06.2008 г. 22:26 ч.
Мнения: 100
Местоположение: София
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
По- ме притеснява как или по-точно къде да си намеря да бъркат същата боя...а за монтажа предполагам ще се оправя :shock:

Сори за офтопик-а :oops:


Четвъртък, 19.03.2009 г. 21:01 ч.
Профил
г-н Самотен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 20.10.2008 г. 16:23 ч.
Мнения: 91
Местоположение: stara zagora
Skype: ivanz_stz
Automobile: Trabant
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Пробвай с епоксидна смола и стъклена вата,ако нямаш я продават за ъгли за шпакловане.

_________________
усмивка за 2


Последна промяна ivan_trabant_stz на Петък, 20.03.2009 г. 00:12 ч., променена общо 1 път

Четвъртък, 19.03.2009 г. 21:31 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти
Аватар

Регистриран на: Сряда, 18.06.2008 г. 22:26 ч.
Мнения: 100
Местоположение: София
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Това го пробвах вече на другата цепка на капака си :lol: :lol: :mrgreen: и се сцепи пак..мисля сега да пробвам така


Четвъртък, 19.03.2009 г. 22:00 ч.
Профил
Детската градина rlz
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 07.02.2008 г. 11:53 ч.
Мнения: 1183
Местоположение: Пловдив
Automobile: Trabant 601s
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Доста старо.

Кърпежите и боядисването отдавна не са на тези цени .То за смяната на едно тъпо гърне се взима тройно повече .

А колкото до капака.
Направо го сменяй.
Много е играчка да се скрият нитовете после .Не че не може, ама е занимавка.
И дано намериш бояджия дето да го боядиса капака качествено.Щото трудно се намират такива дето да се занимават с трабанти и по-стари коли.Сега 95 % правят колите ударени в градовете или се занимават да оправят ударените от Запада, които да продадат после .


Петък, 20.03.2009 г. 11:03 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Не се занимават логично. Като дойде една обикновена кола с чукнат калник и капак му казват 200лв за двете и до утре е готово. На него не му пука много много, защото има каско и реално я плати 50лв от джоба, я не. Много ясно че ще отсвири трабантаджия, дето иска за 300лв да му изшкури и боядиса цялата кола. Ама за 1 детайл не виждам никакъв проблем (освен цената) да идеш при всеки бояджия.

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Петък, 20.03.2009 г. 11:15 ч.
Профил
Regular User
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:12 ч.
Мнения: 1090
Местоположение: Stara Zagora
Automobile: Wartburg 353S
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Аз пък не виждам кво ви плаши толкова боядисването. Особенно когато става дума за един детайл. Отивате при първия бояджия и ако детайла е предварително подготвен срещу 30-40 лева ви го пръскат. А за боята - отивате в магазин за западни автобои - Body, Standox, Glasurit, Dyna и т.н. отивате там с колата, те вадят мострите и сравнявате докато не намерите цвета. Аз така правя, когато пребоядисвам детайли. Излиза към 7-8 лева за 100мл с разредител и втвърдител.


Петък, 20.03.2009 г. 22:04 ч.
Профил
г-н Самотен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 20.10.2008 г. 16:23 ч.
Мнения: 91
Местоположение: stara zagora
Skype: ivanz_stz
Automobile: Trabant
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Аз пък от опит знам ,че на подготвен детаил не се хваштат ,защото ако стане нещо ти ще си виновен ,а ти ще кажеш как аз ще съм виновен толкова ли е сложно шкуркането и се почва скандала :mrgreen:

_________________
усмивка за 2


Събота, 21.03.2009 г. 00:14 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Дали пък нямат да изкарат 40-50лв за 10 минутно боядисване ако видят че си го изшкурил както трябва?

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Събота, 21.03.2009 г. 18:29 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение Re: Някой знае ли нещо по въпроса
Мдаа...а ти да не мислиш,че като им закараш Трабант,ще си дадат изобщо някакъв зор с шкурене на дуропласт.На две на три-колкото стане.Втори основен момент,заради който тук отдавна не се навиват да боядисват един детайл с компресор-след това един час ще си чистят пистолета за боядисване заради твоя един калник или някаква врата..примерно.Шприцкита го има на флакони под налягане за тия дребни поправки.Ма другото е хамалогия и на никой не му се занимава.
Предполагам обаче,че из провинцията го няма тоя проблем и някъде по селата наистина е лесно да се намерят бояджии,които да си загубят цял ден,пръскайки някакъв калник за 50 лева.Не става въпрос дали е Трабант или Опел.Просто за един детайл се мръщят.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Неделя, 22.03.2009 г. 01:06 ч.
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов