Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Трабант 
Автор Съобщение
Начинаещ

Регистриран на: Понеделник, 01.01.2018 г. 23:33 ч.
Мнения: 3
Местоположение: Шумен
Мнение Трабант
Привет на всички във форума. Следя форума от няколко години, но чак сега реших да се регистрирам. Някъде от тогава ме е подгонила носталгия по всякакви творения на соц. индустрията, може би, защото ранните ми детски спомени са свързани с това време. От малък имам слабост особено към Трабант и Вартбург, и напоследък все повече се замислям дали да не си взема един Трабант комби. Наскоро си купих селска къща, до която се стига по черен път и мисля, че Трабант-а ще ми върши идеална работа, пък и самата кола доста ми харесва. Мислех даже да си внеса от Германия или Унгария четиритактов и да си го карам само за удоволствие, но пък сякаш класическият има по-голямо очарование. Вартбург също много ми харесва и в двата си варианта ( двутактов и четиритактов ). Не знам обаче почти нищо за тези коли. Само съм се возил и то като много, много малък. Доколкото съм чел, части май доста трудно се намират. Не ми се иска, ако евентуално си взема подобен автомобил да го карам колкото да не се разпадне. Идеята ми е да си го поддържам с качествени части и да е технически напълно изправен. Вие какво ще кажете по въпроса, ще ми е интересно да чуя всякакви мнения.


Неделя, 07.01.2018 г. 23:14 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 13.05.2010 г. 18:56 ч.
Мнения: 398
Местоположение: Самоков
Skype: няма
Automobile: Trabant 601s-kombi
Мнение Re: Трабант
Колега,аз бих ти препоръчал трабант комби,двутактов.Нямам нищо против вартбург,но за мен трабанта с въздушно охлаждане е доста по лесен за подръжка,няма антифриз,водна и бензинова помпа.Търси си 12 волтов с електронно запалване и най-важното гледай да не е изгнил,колкото до частите,все още се намират,нови и втора употреба.Мога да ти пожелая късмет при търсенето!


Понеделник, 08.01.2018 г. 18:57 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Понеделник, 01.01.2018 г. 23:33 ч.
Мнения: 3
Местоположение: Шумен
Мнение Re: Трабант
Благодаря, колега, то и аз натам клоня, но гледам, че комбита почти няма в сайтовете за продажба, а ако има са на доста солени цени. Ще се поогледам още малко, да видим през пролетта или лятото дали няма да се пораздвижат нещата.


Неделя, 21.01.2018 г. 23:54 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Четвъртък, 30.08.2018 г. 22:34 ч.
Мнения: 2
Местоположение: трявна
Мнение Re: Трабант
Здравейте, продавам трабант. Мога да дам инфо, ако имате интерес.


Четвъртък, 30.08.2018 г. 22:37 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов