Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Рестраврация на трабант!! 
Автор Съобщение
Начинаещ

Регистриран на: Сряда, 20.06.2012 г. 23:01 ч.
Мнения: 2
Местоположение: Враца
Skype: bobara-
Мнение Рестраврация на трабант!!
Така.. Моят случай е много интересен! Да се представя на кратко: Казвам се Александър на 16 години съм и съм от Мездра. Моите родители имат един трабант 601 който са си го закупили около 1986 мисля. Решил съм да го реставрирам и баща ми се съгласи да ми помага с каквото може и така нататък. Знам че е трудно за едни човек, който не знае почти нищо за трабант и как е направен, но имам адското желание да го реставрирам. И така нали решил съм това лято да го поправя. Двигателят ще си остане същият освен ако няма адски много повреди по него (ако е така ще потърся пак същият двигател, тоест не мисля да го модифицирам с по- мощен - 4-тактов). Казвам ви го това всичкото, защото след седмица ще започвам да го поправям и ако имам въпроси ще ги задавам към вас.


Последна промяна Alex.Petrov на Сряда, 20.06.2012 г. 23:24 ч., променена общо 1 път

Сряда, 20.06.2012 г. 23:14 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Сряда, 20.06.2012 г. 23:01 ч.
Мнения: 2
Местоположение: Враца
Skype: bobara-
Мнение Re: Рестраврация на трабант!!
Разбира се ще направя някои снимки, до събота със сигурност ще ги кача


Сряда, 20.06.2012 г. 23:25 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Рестраврация на трабант!!
Уау! Наборите какво правели , а аз спя. Наистина повярвай няма да е лесно с това начинание.
Само да ти кажа , че ако си мислиш че трабанта е само от картон (повечето днешна некомпетентна младеж казва така) , жестоко грешиш. Има бая стомана която с времето гние и не си личи и накрая избива гадно. Като съвет за литература за трабанта най-добре прочети как работи 2Т двигателят и неговите предимства и недостатъци (ако не знаеш) , после към спец. литературата от книжката за експлоатация :mrgreen: като преминеш през "Аз управлявам Трабант" и минеш на "Ръководство за ремонт на лек автомобил Трабант 601" Ще знаеш една малка част от познанията си за колата. Другото е опит , желание , ентусиазъм и труд. Без теорията няма практика , а без практика няма теория , тези 2 неща са неразделно свързани!
Пожелавам ти успех с реставрирането и ако има нещо пиши , на мен , на другите колеги ако ще и на ЛС - ако има проблем помагаме!

[smilie=2beers]

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Четвъртък, 21.06.2012 г. 01:30 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов