Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Вартбург от стария форум... 
Автор Съобщение
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение Вартбург от стария форум...
Помня,че навремето той събуди много спорове.Сега има сайт за него:

http://www.wartburg-geet.com

Обявена е за продажба с цена 800 лева.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Четвъртък, 13.03.2008 г. 02:28 ч.
Профил ICQ
Зайо - байо
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 14:36 ч.
Мнения: 407
Местоположение: третата след луната в дясно..
Мнение 
боже боже ше ни се смее европа и целия свят :shock: особенно със снимката на волана и големия климатик със синя перка... като се завърти и сняг пада.. :lol:

_________________
Изображение


Четвъртък, 13.03.2008 г. 02:35 ч.
Профил ICQ
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение 
Зарежи външния вид, технологията която е приложил човека е интересна. Аз си спомням че той беше писал в стария форум, но всички го оплюха тогава


Четвъртък, 13.03.2008 г. 03:52 ч.
Профил WWW
Зайо - байо
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 14:36 ч.
Мнения: 407
Местоположение: третата след луната в дясно..
Мнение 
За технологията не споря.. Щот грам нямам хабер от нея... обаче от исказването му в сайта

"Спойлерите, които монтирах правят Вартбурга изключително устойчив- при 150 км/час се движи изключително стабилно, без да се усеща скоростта. Преди да ги монтирам той се носеше нестабилно при всеки порив на страничен или насрещен вятър. А сега ляга стабилно на платното, което ми позволява да достигам
150 км/ час без никакво „задъхване"

как няма да ти стане смешно като погледнеш "спойлерите който е сложил и особенно решетката която мисля че е от лада или нещо подобно.. а за волана от "специална материя" какво да говорим.. Ако ще и реактивен двигател да сложи с тоя пернишки тунинг само се излага...

_________________
Изображение


Четвъртък, 13.03.2008 г. 04:25 ч.
Профил ICQ
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение 
Проблемът е,че ако малко покараш Вартбург...ще се убедиш,че това е напълно възможно.Допускам,че човекът е абсолютно прав.Вартбурга е кола с потресаващо лоша аеродинамика.Освен това е твърде висок и въздуха буквално го загребва отдолу.Като се разминаваш с камион...корекцията,която трябва да правиш на движението е съществена.Просто те избутва,защото предницата плува във въздуха.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Четвъртък, 13.03.2008 г. 11:07 ч.
Профил ICQ
Уж Трабантаджия
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 14:56 ч.
Мнения: 168
Местоположение: гр.Благоевград
Skype: lotssan_bg
Automobile: VAZ 2101,Tt-600
Мнение 
На този ли викаха че му е била колата като циганска сергия ? или нещо подобно ли беше :?: :lol: Дразни ме само волана как е одрязан от горе и тоя вентилатор с синята перка е просто селкса му работа..инче таблото ми стана интересно имаше некви бутони за какво ли са :?: сигурно за вентилатора :lol: :lol:


Четвъртък, 13.03.2008 г. 14:45 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение 
Абе смеете се, но колко човека от този форум са направили дори и на половина от това, което той е направил :?: Пък и видът не е толкова важен, колкото ефективността! Пример - за мен булидите от Ф1 са адски грозни, но щом са ефективни, кой ти гледа вида :?: Евала на човека :!:

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Четвъртък, 13.03.2008 г. 16:10 ч.
Профил ICQ
Уж Трабантаджия
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 14:56 ч.
Мнения: 168
Местоположение: гр.Благоевград
Skype: lotssan_bg
Automobile: VAZ 2101,Tt-600
Мнение 
Teo написа:
Абе смеете се, но колко човека от този форум са направили дори и на половина от това, което той е направил :?: Пък и видът не е толкова важен, колкото ефективността! Пример - за мен булидите от Ф1 са адски грозни, но щом са ефективни, кой ти гледа вида :?: Евала на човека :!:
Така е но аз не му се смея само казах 2 неща коите ме дразнят а и тва дето с циганската сергия наистина някой от стария форум го казваше но не знам дали се говори за него или друг.А за болидите от Ф1 мен ме кефят много 8)


Четвъртък, 13.03.2008 г. 16:18 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 11.02.2008 г. 16:22 ч.
Мнения: 42
Местоположение: София-Пловдив
Мнение 
Teo написа:
Абе смеете се, но колко човека от този форум са направили дори и на половина от това, което той е направил :?: Пък и видът не е толкова важен, колкото ефективността! Пример - за мен булидите от Ф1 са адски грозни, но щом са ефективни, кой ти гледа вида :?: Евала на човека :!:


Евала наистина но само за подобренията по двг-то.Иначе тюнинга верно е пернишки,волана е абсолютно неефективен и неудобен като се замислиш ,а това е най-важното в една кола ,а за предната решетка от лада 2107 да не говорим.

_________________
Горит и кружится планета,
Над нашей Родиною дым,
И значит, нам нужна одна победа,
Одна на всех - мы за ценой не постоим.
Одна на всех - мы за ценой не постоим.


Пусть ярость благородная
Вскипает, как волна, —
Идёт война народная
Священная война


Четвъртък, 13.03.2008 г. 16:23 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение 
Смейте се вие за вентилатора, ама с удоволствие бих си сложил лятото, стига да намеря къде да го монтирам без да ми пречи.


Четвъртък, 13.03.2008 г. 16:34 ч.
Профил
Зайо - байо
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 14:36 ч.
Мнения: 407
Местоположение: третата след луната в дясно..
Мнение 
Махаш предния джам :lol: По добре е от финтифляктора :)

_________________
Изображение


Четвъртък, 13.03.2008 г. 17:37 ч.
Профил ICQ
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение 
стамен353 написа:
Teo написа:
Абе смеете се, но колко човека от този форум са направили дори и на половина от това, което той е направил :?: Пък и видът не е толкова важен, колкото ефективността! Пример - за мен булидите от Ф1 са адски грозни, но щом са ефективни, кой ти гледа вида :?: Евала на човека :!:


Евала наистина но само за подобренията по двг-то.Иначе тюнинга верно е пернишки,волана е абсолютно неефективен и неудобен като се замислиш ,а това е най-важното в една кола ,а за предната решетка от лада 2107 да не говорим.


Така му харесва, така си я прави ;) Всеки си има вкус ;) И мен не ме кефи особено външния вид, но си личи, че е вложил доста труд, който трябва да се уважи :!: Щом я прави в тази насока, значи тя му се харесва...а може би само до там му стигат финансите ;)

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Четвъртък, 13.03.2008 г. 17:43 ч.
Профил ICQ
Зайо - байо
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 14:36 ч.
Мнения: 407
Местоположение: третата след луната в дясно..
Мнение 
и на мен не ми стигат финансите ама по добре да не правя едно нещо и да чакам да събера пари и да го направя добре отколкото да сложа нещо дето ще ми се смеят хората

_________________
Изображение


Четвъртък, 13.03.2008 г. 17:49 ч.
Профил ICQ
Ax Driver
Аватар

Регистриран на: Неделя, 10.02.2008 г. 20:06 ч.
Мнения: 111
Местоположение: София
Мнение 
Ами нека му се смеят, в крайна сметка на него дреме ли му че му се смеете заряза ни и това е не му дреме :wink:
Аз също съм решил да направя това с ГЕЕТ-а. Санта ме посъветва да не се хващам нооо обичам да експериментирам и много искам да се получи
:oops:
За мен това е голяма крачка напред вие какво мислите? :?: :?: :?:

_________________
Wartburg,the power of 2T engine


Четвъртък, 13.03.2008 г. 19:25 ч.
Профил
Кандидат-фен
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 02:06 ч.
Мнения: 326
Skype: kolestral
Automobile: Wartburg 353
Мнение 
wartburg_fen написа:
Ами нека му се смеят, в крайна сметка на него дреме ли му че му се смеете заряза ни и това е не му дреме :wink:
Аз също съм решил да направя това с ГЕЕТ-а. Санта ме посъветва да не се хващам нооо обичам да експериментирам и много искам да се получи
:oops:
За мен това е голяма крачка напред вие какво мислите? :?: :?: :?:


И аз така мисля, но нямам никакви познания в областта. По-скоро бих си платил някой да ми го направи, но сигурно би било скъпо. Дори ефекта да е наполовина от този който е описал човека в сайта си струва.


Четвъртък, 13.03.2008 г. 19:48 ч.
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов