Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Искам да купя Трабант, моля за съвет. 
Автор Съобщение
Начинаещ

Регистриран на: Неделя, 24.03.2013 г. 00:00 ч.
Мнения: 6
Местоположение: Пловдив
Skype: fre6boy89
Мнение Искам да купя Трабант, моля за съвет.
Здравейте приятели,
От доста време мечтая да се сдобия с Траби и мисля, че този момент скоро ще настъпи. Моля ви за съвет, тъй като нямам технически познания и с течение на времето ще се образовам. Та молбата ми е търся си запазена кола и попаднах на един в уникално състояние- модел 1988 година( около 1000лв), с доста подобрения и на един модел 1965 година- доста запазен, но с доста работа по него. За първия какво да коментираме освен цената, а втория ме впечатли защото е много рядко срещан и ми напълни душата. ( http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=5ac0q6 ) това е втория на цена 450 лв. Ще съм благодарен за всяко мнение и предваритело ви благодаря. Ако някои също има някоя кола впредвид да предложи, също ще е от полза. [smilie=2beers] До скоро виждане по съборите! [smilie=2beers]


Вторник, 07.01.2014 г. 16:39 ч.
Профил
Научи се да сменя скоростите

Регистриран на: Четвъртък, 14.02.2013 г. 03:26 ч.
Мнения: 69
Местоположение: България
Мнение Re: Искам да купя Трабант, моля за съвет.
Само гледай да не е много загнила отпред гредата на която се монтира магарето за мотора и скоростите. Също и ботушите за предните амортисьори да не са се откачили от ръжда и да има под.
Всичко друго се прави лесно и бързо.
А 1000 лв.... не знам... ама този Трабант трябва да е в супер форма...


Вторник, 07.01.2014 г. 18:55 ч.
Профил
Мисли си че знае всичко
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 16.08.2010 г. 17:23 ч.
Мнения: 242
Местоположение: София
Skype: k.i.p._ut
Automobile: Trabant 601S
Мнение Re: Искам да купя Трабант, моля за съвет.
Колегата е казал , каквото трябва да гледаш основно. Другото си го знаеш - спирачки , окачване , двигател , скорости. Мен лично втория ме грабна много. Това са едни от първите 601 (модела до колкото знам е '64). Ще бъде голяма атракция ако го стегнеш , понеже са страшно редки и ценни. Изумително е че още е в такова добро състояние , а и цената му е приемлива , да не кажа доста добра. Но побързай не се двоуми , че преди месец и аз изпуснах една изгодна оферта...
А първия за 1000лв , той наистина трябва да е като нов.

_________________
Защо точно два такта? - Защото един не е достатчен , а четири са прекалено много!


Вторник, 07.01.2014 г. 21:34 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Вторник, 27.05.2008 г. 10:39 ч.
Мнения: 178
Местоположение: Шумен
Automobile: Wartburg 353W 1984
Мнение Re: Искам да купя Трабант, моля за съвет.
Бих предпочел втория - рядък и ретро.Прегледай му документите дали са изрядни.На кого е собственост и хората могат ли по всяко време да го прехвърлят.Купуваш,вкарваш в гараж и после доволно потриваш ръце и се радваш на свършеното... това бих направил аз.

_________________
Мир, двутактово масло и мнооогооо пушек
Strictly Old School


Сряда, 08.01.2014 г. 10:14 ч.
Профил
Начинаещ

Регистриран на: Неделя, 24.03.2013 г. 00:00 ч.
Мнения: 6
Местоположение: Пловдив
Skype: fre6boy89
Мнение Re: Искам да купя Трабант, моля за съвет.
От сутринта водя борба за втория Трабант, но се оказа, че има предварително уговорен оглед и човека преди мен го е купил. Много ме е яд, но какво да се прави. Надали скоро ще ме хване сън. Ако някой чуе за някаква изгодна машинка да пише, скоро и аз ще имам Траби. До скоро на всички и благодаря! :(


Сряда, 08.01.2014 г. 18:07 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов