Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
R.I.P. Svetlion 
Автор Съобщение
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 21:56 ч.
Мнения: 640
Мнение 
То всеки медал си има две страни-добра и лоша.Няма само добри хора.
От полза ще е,ако Светльо го запомним предимно с доброто.
В Лозенец обаче съм израстнал.Учех първо в 20-то,после в 107-о.И двете са в района.Тоя квартал...за да стане спокоен...не знам какво трябва да се случи...атомна бомба нещо...И това важи за цялата територия на 4-то РПУ.За мястото на Светльо чакат поне трима такива като него.Само дето те...може и да нямат добрите му страни.

_________________
Libenter homines id, quod volunt, credunt


Четвъртък, 10.04.2008 г. 22:34 ч.
Профил ICQ
Сивата Стрела
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 12:28 ч.
Мнения: 307
Местоположение: София
Skype: viko-1984
Automobile: Trabant 601S
Мнение 
sonny написа:
Повечето, знаят кой съм, но да кажа и аз нещо. Първо Мир на праха на Светльо. Но това което ме накара да се регистрирамотново тук и да пиша е само това да ви отворя очичките, то вярно за мъртвите или добро или нищо, но от Светльо пищеше целия квартал и околностите. Той живеешще само и единствено от кражби и то предимно на бензин. Спи през деня, седи в матрицата до някое време и отива да краде, а иначе пред тези които не го познаваха, да беше добър и кротък, беше голям чешит, мил, добър, смирен, ама нощно време, ни буташе по джобовете. Хем се знаехме, хем ми открадна от трабанта акумулатора и маслото. В първия момент си рекох, ха намерил си е маистора, ама май случая е друг. Но май има справедливост на тоя свят, правосъдие няма, но справедливост има. Живея в същия квартал, където и той, все пак сме на 200м комшии, ама живея на 20м от бензиностанцията, сутрин хорицата им се реве, викат, снощи сипах да ида на работа или да пътувам, на един познат 80л му заминаха, на Екзотика акумулатора също. Така че ми дреме колко от вас ще ревнат по мен,но квартала ми сега ще стане по-мирен с една есиница. Да видим кой ще е следващият!


здр с тебе се познаваме това е ясно - хуваво така е както казваш вярвам ти и в моя квартал цифра такива измреха претрепаха ги гадно е но евала мизерията си заминава но замине си 1 идват още 2 ма на негово място - по закона на Мърфи :) винаги е така - за радот в моя квартал стават все по малко и тн и намалява бройката :) - човек каквото сам си направи друг няма да може - верно не е хубаво така да се говори за човека - почивай в мир - но колкото и мизерен да е бил и да е крал човека си е човек - човек е крал от край време за да преживява и кво ли още не, всеки си намира начини - цел и тн краде убива - краде убива - а други - Робот сън робот сън - човек в такива моменти забравя лошите неща и ако е имало добри спомени с този човек се сеща за тях =
бегло го познавах и тн несмея да говоря за него

ПОЧИВАЙ В МИР БАЦЕ

_________________
Изображение
www.vbox7.com/play:f3f7a678 www.vbox7.com/play:b24b0bbd www.vbox7.com/play:b8709216


Четвъртък, 10.04.2008 г. 22:34 ч.
Профил ICQ WWW
Научи се как се сипва масло

Регистриран на: Неделя, 02.03.2008 г. 12:52 ч.
Мнения: 34
Мнение 
Да наистина както казва Сони той беше замесен. Сигурно за пари са го убили... Иначе няма някой добър и смирен човек да го отвличат с БМВ и намушкат...
Както и да е. Неприятно. С нас беше свестен...

_________________
Изображение
Rafo ;)


Четвъртък, 10.04.2008 г. 22:52 ч.
Профил
Боби Диван
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 19:16 ч.
Мнения: 141
Местоположение: сф
Automobile: ?
Мнение 
Now it's starting to make sense.....Не че съм против него,но ето защо е бил толкова смирен-за да не го надушим по случайност!

Сбъркана работа,сбъркани хора.......

_________________
'80s cars forever and only
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4152394_700b.jpg


Четвъртък, 10.04.2008 г. 22:53 ч.
Профил
Вече прави дребни ремонти

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:04 ч.
Мнения: 103
Местоположение: София
Мнение 
sonny написа:
Повечето, знаят кой съм, но да кажа и аз нещо. Първо Мир на праха на Светльо. Но това което ме накара да се регистрирамотново тук и да пиша е само това да ви отворя очичките, то вярно за мъртвите или добро или нищо, но от Светльо пищеше целия квартал и околностите. Той живеешще само и единствено от кражби и то предимно на бензин. Спи през деня, седи в матрицата до някое време и отива да краде, а иначе пред тези които не го познаваха, да беше добър и кротък, беше голям чешит, мил, добър, смирен, ама нощно време, ни буташе по джобовете. Хем се знаехме, хем ми открадна от трабанта акумулатора и маслото. В първия момент си рекох, ха намерил си е маистора, ама май случая е друг. Но май има справедливост на тоя свят, правосъдие няма, но справедливост има. Живея в същия квартал, където и той, все пак сме на 200м комшии, ама живея на 20м от бензиностанцията, сутрин хорицата им се реве, викат, снощи сипах да ида на работа или да пътувам, на един познат 80л му заминаха, на Екзотика акумулатора също. Така че ми дреме колко от вас ще ревнат по мен,но квартала ми сега ще стане по-мирен с една есиница. Да видим кой ще е следващият!
Точно щях да напиша, че за мъртвите или добро или нищо, но все пак нищо случайно няма, ама като се сетих как целия форум ще почне да ме храни и си викам, айде...

Бог да го прости..


Четвъртък, 10.04.2008 г. 23:25 ч.
Профил ICQ WWW
Бие лошо.
Аватар

Регистриран на: Четвъртък, 10.04.2008 г. 22:13 ч.
Мнения: 43
Мнение 
super_v написа:
...


Не съм съгласен с това,ч е човекът е човек, що тогава псуваме по мангалите, що като ти гепат акумулатора и почваш да псуваш и да казваш мамка мусамо да го хвана и ще го убия, пък сега, бил човек? Не искам да му петня името, все пак, вече не е между нас и на мен ми е някак криво, но не мога да загърбя факта, че докато спя и се стресна по нощите от нещо и веднага на прозореца. Сутрин първата ми работа е да си проверя халогени, лайсни, реервоари, и т.н. Просто трябва да мрат. Това е, не им трябва и затвор, щото докато са в затвора, ядат на наш гръб, като излезнат, пак на наш гръб живечт. Аз не съм милионер :!: Вие го запомнете с миловидната му усмивка, аз ще го запомня с тубите и маркучите в багажника му. :idea:


Четвъртък, 10.04.2008 г. 23:32 ч.
Профил
Научи се как се сипва масло

Регистриран на: Четвъртък, 14.02.2008 г. 20:08 ч.
Мнения: 34
Местоположение: Добрич/София
Automobile: трабант 601,ваз 2108
Мнение 
много объркан стана живота,тук можем единствено да замълчим.

бог да го прости...


Петък, 11.04.2008 г. 02:22 ч.
Профил
Сивата Стрела
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 12:28 ч.
Мнения: 307
Местоположение: София
Skype: viko-1984
Automobile: Trabant 601S
Мнение 
racer написа:
много объркан стана живота,тук можем единствено да замълчим.

бог да го прости...


Да така е най добре.... КРАЙ !

_________________
Изображение
www.vbox7.com/play:f3f7a678 www.vbox7.com/play:b24b0bbd www.vbox7.com/play:b8709216


Петък, 11.04.2008 г. 07:30 ч.
Профил ICQ WWW
Боби Диван
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 19:16 ч.
Мнения: 141
Местоположение: сф
Automobile: ?
Мнение 
racer написа:
много объркан стана живота,тук можем единствено да замълчим.

бог да го прости...


съгласен! Не се знае вече кой какъв е

_________________
'80s cars forever and only
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/4152394_700b.jpg


Петък, 11.04.2008 г. 11:00 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов