Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Трабант и Вартбург Клуб България 
Автор Съобщение
Вартбург_Фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 07.11.2008 г. 13:09 ч.
Мнения: 23
Местоположение: Враца
Мнение Трабант и Вартбург Клуб България
Защо вече не се регистрира "Трабант и Вартбург Клуб България" мисля че всеки би отделил по 10-15 лева за годишна вноска все пка това не са кои знае колко пари и ме хваща яд като гледам как лада и москвич си имат регистрирани клубове.

_________________
Изображение


Събота, 21.03.2009 г. 12:10 ч.
Профил
г-н Самотен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 20.10.2008 г. 16:23 ч.
Мнения: 91
Местоположение: stara zagora
Skype: ivanz_stz
Automobile: Trabant
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Е ми работата е ,че няма кой да направи тази регистрация :mrgreen:

_________________
усмивка за 2


Събота, 21.03.2009 г. 12:13 ч.
Профил
Вартбург_Фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 07.11.2008 г. 13:09 ч.
Мнения: 23
Местоположение: Враца
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
ivan_trabant_stz написа:
Е ми работата е ,че няма кой да направи тази регистрация :mrgreen:



Не че няма кой а просто никои неиска.

_________________
Изображение


Събота, 21.03.2009 г. 13:08 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Varburg_ написа:
ivan_trabant_stz написа:
Е ми работата е ,че няма кой да направи тази регистрация :mrgreen:



Не че няма кой а просто никои неиска.

Като искаш направи един клуб ТИ и обещавам, че ще съм от първите регистриани! ;)

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Събота, 21.03.2009 г. 17:32 ч.
Профил ICQ
г-н Самотен
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 20.10.2008 г. 16:23 ч.
Мнения: 91
Местоположение: stara zagora
Skype: ivanz_stz
Automobile: Trabant
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Чакай ти е ,по спокойно е.Момчето дава идея,вие веднага го награбехте.За календарите трябва да има някой ,който работи в фото или има познати ,защото 25 лева за календар никак не са малко.

_________________
усмивка за 2


Събота, 21.03.2009 г. 17:51 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Не бе хич не са малко. Толкова давате за да се напиете събота вечер, който работи изкарва толко за няма и 1 ден, ама като стане дума за нещо организационно са много пари.

Ето това е разликата между нашите клубове и другите. Тук имам чувството че 90% карат трабанти, защото нямат пари за друга кола.

Ванка, работих във фото и цената за А4 беше 2лв и нещо. Айде като за свой да смъкнат на 1.50 и пак става същото нещо, само дето е на фотохартия, която грам не държи на вода и на гърба й пише Fuji........

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Събота, 21.03.2009 г. 19:59 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
ivan_trabant_stz написа:
Чакай ти е ,по спокойно е.Момчето дава идея,вие веднага го награбехте.За календарите трябва да има някой ,който работи в фото или има познати ,защото 25 лева за календар никак не са малко.

Защо винаги търсите някъде връзки? Неможе ли да го направим като бели хора - отиваш в рекламна агенция или фото и там да си поръчаш като всеки нормален човек? Не мисля, че проблема е в липса на "връзки". ;)

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Събота, 21.03.2009 г. 21:32 ч.
Профил ICQ
Wing Tsun Fighter
Аватар

Регистриран на: Понеделник, 19.01.2009 г. 17:15 ч.
Мнения: 225
Местоположение: Пловдив
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Дoбре де толкова ли е трдно да се направи някакъв вариянт тук в сайта и всеки които иска, да си го запише на диск и да отиде до фото-то или до печатницата. Вариянта може да се избере чрез анкета или нещо такова.

_________________
Нормалните хора вярват, че ако нещо не работи, значи не е направено добре. Инженерите вярват, че ако нещо не работи, просто още не е довършено.


Събота, 21.03.2009 г. 22:50 ч.
Профил
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 09.02.2008 г. 01:35 ч.
Мнения: 643
Местоположение: Варна
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Да, толкова е трудно е да се угоди на всички!

_________________
Прави к'вот трябва, пък да става к'вот ще!
Изображение


Събота, 21.03.2009 г. 23:08 ч.
Профил ICQ
Долен и зъл ентусиаст
Аватар

Регистриран на: Събота, 16.02.2008 г. 14:26 ч.
Мнения: 227
Местоположение: Стара Загора
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Е хубаво, ще го регистрираме. Пишем го нестопанска организация и готово. Парите някак ще се съберат - ако трябва някой ще се набута и после ще си ги търси, то иначе не става. Ама после какво правим? Тоя клуб си иска някой да се занимава с него. Не става от само себе си. Мисля си следващата тема от типа ''Абе що някой не направи еди какво си, а ние само да гледаме'' директно да я пращам в кофата. Като пуснете тема ''Аз се навивам да направя календар примерно, кой е с мен?'' тогава може да говорим. Защото не е проблема да се направи календар - само пари трябват, ама нали ако се хвана или някой друг после трябва да ви издирва под дърво и камък. Имаше едно време едно момче - малко пироман си пада - в половината теми в продава пишеше ''Ще го взема, ама изчакай до септември''. И това става примерно февруари. Сигурен съм, че ако се направи обща поръчка ще се появят поне двама-трима такива. Сони и Крум едно време доказаха, че не се ли набуташ сам да го направиш нищо не става. Евала му на Крум, ама като се сетя колко го търкаля оня варел и колко се занимава с еконти и тем подобни ми минава форумния ентусиазъм. Искам да видя колко човека ще дойдат на събора, пък после ще говорим за календари и учредяване на клуб.
Имам един уместен въпрос. Каква ще е целта на този клуб и с каква идея се прави? Какви функции ще има?

_________________
http://www.vbox7.com/play:b720d575


Събота, 21.03.2009 г. 23:31 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Щом искате съдебно регистриран клуб за България с хора, които са сериозни и знаят как да правят нещата, които имат ясни цели и набират спонсори, то вече има такъв клуб:

http://trabi-bg.info/

Ако се запишете като членове на този клуб ще имате къде да ходите по събори, ще имате право на глас във вземането на решения (част от общото събрание), ще сте в час с всичко около сервизите и рекламните кампании на спонсорите, можете да участвате в Траби и Вартбург-ралитата, можете да ходите на ретросъборите и т.н.
Лознишкият клуб е с традиции и има потенциала да стане национален.

Ако искате да създавате свой клуб-поне ще имате добрата база за know how и "връзките".

В реда на тези мисли ако поискам да мина през София или доведа приятели от тук-някъде да пием бира при свои хора-просто няма.

За сега членството в лознишкият клуб не ви обвързва по никакъв начин да членувате в други клубове или да не участвате в съборите. Стига да искате можете да се откажате по всяко време-само ви отчисляват и толкова.
А и членският внос е символичен-5лв за година (да му мислят спонсорите).
Това е моето гледище.

А за Крум и аз съм съгласен, че е нужно да се тича. Благодарение на него аз ползвах отличното масло Репсол-пълна синтетика от варела и популяризирах марката сред останалите членове на Русенският клуб и сред моите приятели. Аз съм му много благодарен и ще го черпя една бира, когато му дойде времето.
Ето имате един имиджмейкър в негово лице. Където има нужда има и начин.


Прикачени файлове:
Коментар на файл: Важен е принципът, а 2т маняците са вечно млади.
005478868.jpg
005478868.jpg [ 22.67 KiB | Прегледано 17623 пъти ]

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Последна промяна филип3 на Понеделник, 23.03.2009 г. 00:15 ч., променена общо 1 път
Неделя, 22.03.2009 г. 00:21 ч.
Профил YIM WWW
Вартбург_Фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 07.11.2008 г. 13:09 ч.
Мнения: 23
Местоположение: Враца
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
[quote="филип3"]Щом искате съдебно регистриран клуб за България с хора, които са сериозни и знаят как да правят нещата, които имат ясни цели и набират спонсори, то вече има такъв клуб:

http://trabi-bg.info/

Не говоря само за трабнт бе а за клуб Трабант и Вартбург.

_________________
Изображение


Неделя, 22.03.2009 г. 09:38 ч.
Профил
Знае всичко за двутактовите
Аватар

Регистриран на: Вторник, 05.02.2008 г. 23:26 ч.
Мнения: 2554
Местоположение: София
Skype: vasil166
Automobile: Trabant
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Не е проблема в това дали има или няма клуб. Проблема е че в неделя следобед се събираме 5 човека в София и то половината с други коли, ако имаме късмет. Проблема е че въпреки че още има трабанти и вартбурзи, които се карат редовно, хората ги е страх или просто не им се занимава да отидат на събор на 150-200км от мястото където живеят. Как един формален клуб ще промени това?

_________________
МВ-7. Парапети, сенници, щори, слънчеви бойлери


Неделя, 22.03.2009 г. 16:52 ч.
Профил
Пърпоранчо
Аватар

Регистриран на: Петък, 29.02.2008 г. 19:18 ч.
Мнения: 430
Местоположение: гр. София
Automobile: Върви пеша
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
Varburg_ написа:
филип3 написа:
Щом искате съдебно регистриран клуб за България с хора, които са сериозни и знаят как да правят нещата, които имат ясни цели и набират спонсори, то вече има такъв клуб:

http://trabi-bg.info/

Не говоря само за трабнт бе а за клуб Трабант и Вартбург.

----------------------------------------------------------------------------------
Чак сега разбрах идеята и я подкрепям напълно. Национален клуб ще е добро решение за представянето ни пред други клубове и организации като немската(http://www.supertrabi.de/).
Това трябва да се обсъди с Лознишкият, Варненският, Белославският, Русенският и Софийският колегиум на едно събрание с представители.
Така се създава общност.

_________________
www.lozenetz-hospital.bg/static.php?content_id=51
www.pathologie.de/startseite/
www.esp-pathology.org/home
www.bpa-pathology.com
www.bgpathology.org/
www.patolog.ru/
www.ascp.org/content
publications.iarc.fr/
Трабантозавър


Неделя, 22.03.2009 г. 23:51 ч.
Профил YIM WWW
Вартбург_Фен
Аватар

Регистриран на: Петък, 07.11.2008 г. 13:09 ч.
Мнения: 23
Местоположение: Враца
Мнение Re: Трабант и Вартбург Клуб България
theultimate написа:
Не е проблема в това дали има или няма клуб. Проблема е че в неделя следобед се събираме 5 човека в София и то половината с други коли, ако имаме късмет. Проблема е че въпреки че още има трабанти и вартбурзи, които се карат редовно, хората ги е страх или просто не им се занимава да отидат на събор на 150-200км от мястото където живеят. Как един формален клуб ще промени това?




Tрабанти и Вартбурзи има и ще си ги има винаги но просто ние неможе да се организираме.

_________________
Изображение


Понеделник, 23.03.2009 г. 13:04 ч.
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  

Цени на горивата от www.lukoil.bg:

Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов